Як перевезти тварини на поїзді.

Під час поїздок на поїзді виникає деколи необхідність брати домашню тварину разом з собою. Деякі не бачать життя без улюбленця і готові тягати його всюди з собою, а інші беруть їх собі віку через життєвої необхідності. Але неважливо, що послужило причиною, головне знати, як правильно перевозити тваринного на поїзді .
Вам знадобиться
  • - ветеринарна довідка;
  • - поводок;
  • - намордник;
  • - клітина або корзина.
Інструкція
1
Отримайте ветеринарну довідку на тваринного. Зверніться до ветеринарної клініки. Проконсультуйтеся з ветеринаром з питань перевезення тваринного в поїзді . Щеплення тварині повинні бути зроблені не раніше 30 днів до відправки і не пізніше 11 місяців.
2
Придбайте контейнер або поводок для тваринного. В поїздах пропонуються правила, згідно з якими тварина до 20 кг повинне існувати в корзину, ящик або клітку, які легко розміщуються на місці перевезення ручної поклажі. Тварини, чия вага більше 20 кг, повинні їхати з повідцем і в наморднику. За деякий час до від'їзду постарайтеся приручити тварину до клітки або наморднику. Чим спокійніше тварина сприйматиме ці предмети, тим легше пройде переїзд. Постеліть на дно контейнера підстилку, бажано ту, до якої тварина звикла і яка має запах будинку. Візьміть з собою улюблену іграшку вихованця, вона зможе допомогти йому відволіктися від ситуації. Якщо ви їдете з кішкою або невеликий собакою, то під час поїздки беріть її на руки.
3
Сплатіть квитанцію «Багаж на руках пасажира» на тварину. Вихованець вагою до 20 кг оплачується, як багаж вагою 20 кг. Більш велике тварина оплачується за його фактичній вазі. Дрібних тварин перевозити простіше, так як вони прирівнюються до ручної поклажі і не займають багато місця. Крупних собак краще перевозити в неробочому тамбурі або окремому купе.
4
Візьміть з собою побільше води і легку їжу. Під час поїздки тварині може бути жарко або воно буде відчувати сильний стрес, в зв'язку з цим у нього будуть підвищені потреби в питво. Бажано під час поїздки на поїзді тварина не годувати, так як рух може викликати розлад травлення у вихованця і блювоту. Якщо ж подорож триває більше 12 годин, то приготуйте для тваринного легку кашку. Виходьте з твариною на перон станції, де поїзд зупиняється на тривалий час.