Як послати смс на телефон з інтернету. реально відправити смс з інтернету на телефон.

Відправити SMS-повідомлення на мобільний телефон можна не тільки за іншого телефон а, але і з комп'ютера, підключеного до інтернету. Для цього можна скористатися як сайтом оператора, так і деякими програмами для обміну миттєвими повідомленнями.
Інструкція
1
Для відправки повідомлення з офіційного сайту оператора спочатку зайдіть на нього, а потім виберіть у списку регіонів той, в якому знаходиться адресат. Потім знайдіть на головній сторінці посилання під назвою «Відправити SMS» або аналогічним.
2
Перейшовши по посиланню, введіть наступну інформацію: - номер абонента; - текст повідомлення; - каптчу.
3
Відправлення «склеєних» повідомлень з сайту оператора неможлива. Якщо кириличне повідомлення не поміщається в форму, наберіть його латинськими літерами, або використовуйте автоматичну транслітерацію.
4
Переконайтеся в правильності всіх введених даних.
5
Натисніть на кнопку, призначену для відправки повідомлення (у різних операторів вона може називатися по-різному).
6
З'явиться посилання для перевірки статусу повідомлення. З її допомогою періодично перевіряйте, чи дійшло воно, доти, поки відправка не опиниться успішною.
7
Не бійтеся, що ваше повідомлення опиниться в кеші пошукових систем. До справжнього моменту практично всі подібні недоробки на сайтах операторів виправлені. Якщо ви в цьому не впевнені, зв'яжіться зі службою підтримки і запитайте консультанта, яка ситуація з виправленням даних недоробок у вашого оператора у вашому регіоні.
8
Для відправки повідомлення через систему обміну миттєвими повідомленнями спочатку переконайтеся, що ви користуєтеся Mail.Ru Агентом або ICQ. Потім надайте того чи іншого контакту телефон ний номер (як це зробити, залежить від використовуваного вами офіційного або альтернативного клієнта, в другому випадку такої функції в ньому може і не бути). Потім виберіть у контекстному меню контакту пункт, відповідний відправці SMS-повідомлення, наберіть його і відправте. Таким способом в день можна відправити всього кілька повідомлень. Обов'язково заздалегідь попередьте одержувача, що повідомлення прийде з короткого номера, і на нього краще не відповідати, оскільки відповідь тарифікуватиметься за підвищеними розцінками. Якщо ж він все ж відповість, результат ви побачите прямо в клієнті.