Як збільшити напір у квартирі.

Дуже часто мешканці багатоповерхових будинків, які заселяють верхні поверхи, скаржаться на занадто низький напір води в крані. Через таку неприємності може перестати працювати пральна машина або водонагрівач, та й у господарстві відчувається цілий ряд незручностей.
Вам знадобиться
  • накопичувальна бак;
  • -насос.
Інструкція
1
Перш за все, спробуйте звернутися зі скаргою на дану проблему в офіси тих комунальних служб, які займаються питаннями водопостачання. За існуючими нормативами напір води в кранах повинен бути достатнім для роботи побутової техніки. Отже, споживач має право подати скаргу.
2
Якщо звернення в комунальні служби не допомогло, а тиск води залишається все таким же низьким, спробуйте замінити труби на аналогічні, але з трохи меншим діаметром.
3
Також вирішити дану проблему допоможе установка накопичувального бака з насосом. Сьогодні ви можете придбати спеціальні моделі насосів, які помітно збільшують тиск і холодною, і гарячою води. Насос, який призначений для гарячої води, забезпечений вентилятором для обдування. Завдяки такій конструкції він підходить для установки на стояк гарячої води, температура якої становить до 80 градусів. Працюють такі насоси і вручну, і автоматично. Найзручнішим в експлуатації є саме автоматичний насос.
4
Насос працює таким чином: ви включаєте воду, вона тече дуже повільно. Відразу ж автоматично включається насос, і тиск збільшується на 1 атмосферу. Це дозволяє почати процес роботи пральної машини або водонагрівача.
5
Якщо в квартирі спостерігається занадто низький напір повітря під час вентилювання, то необхідно продути вентиляційні решітки, використовуючи пилосос. Щоб перевірити роботу вентиляційної системи, прикладіть до грат аркуш паперу, нарізаний бахромою. Якщо вентиляція працює справно, то такий лист повинен «прилипати» до грат. В такому випадку для поліпшення напір а повітря можна вбудувати в вентиляційний отвір простий витяжний вентилятор. Також у будинку цілком реально встановити додаткові вентилятори та кондиціонери.
Мешканці квартир, розташованих на останніх поверхах багатоквартирних будинків, нерідко стикаються з недостатнім тиском води в системі водопостачання. У підсумку може не працювати пральна машина, водонагрівач, та й просто малий напір води при використанні її для господарських потреб. Як можна збільшити напір води ?
Інструкція
1
Виправити ситуацію і збільшити тиск води в системі можна, застосувавши спеціальні насоси. Існують моделі, які можуть збільшувати тиск як холодної, так і гарячої води . Останній тип має вентилятор для обдування, тому такий насос можна ставити на стояк гарячої води з температурою до 80оС.
2
Насос може працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Найбільш зручний насос з автоматичним режимом. Автоматика в ньому включає насос за рахунок вбудованого реле потоку.
3
Коли ви включаєте кран і з нього повільно пішла вода, насос негайно включається і збільшує тиск на 1 атмосферу. Це не надто великий показник, але такого тиску достатньо, щоб запрацювала пральна машина або водонагрівач. Враховуйте, що реле автоматично спрацьовує при певній витраті води (як правило, 2 літра в хвилину). Якщо такий витрата мається, реле подасть насосу сигнал про включення.