Як накопичити гроші на телефон.

Друзі з подивом дивляться на вас, коли ви дістаєте свій старенький телефон . А сам апарат працює з перешкодами. Сходити в салон стільникового зв'язку треба було давно, але грошей вистачає тільки на речі першої необхідності. Настав час накопичити гроші на новий телефон .
Вам знадобиться
  • - гроші,
  • - зошит або комп'ютер,
  • - гаманець.
Інструкція
1
Визначтеся з вартістю. На неї, як правило, впливає фірма-виробник, кількість додаткових функцій та новизна моделі. Перші два параметри дуже важливі, від них залежить якість телефон а і ваш комфорт. А ось за новинками краще не гнатися. Через кілька місяців після того, як техніка з'являється в магазинах, вона сильно втрачає в ціні. Тому краще почекати півроку або купити аналог.
2
Визначтеся з терміном покупки. Коли ви плануєте придбати новий апарат: через місяць, через три, через півроку?
3
Розділіть вартість телефон а на кількість місяців. Ви отримаєте суму, яку вам треба буде відкладати щомісяця. Якщо ви запланували купити телефон НЕ через два тижні, а хоча б через три місяці, ця сума вийде не такий вже і великий.
4
Розділіть отриману суму на тридцять днів. Як підсумок, щодня вам треба буде відкладати зовсім небагато грошей.
5
Ведіть письмовий облік доходів-витрат. Для цього візьміть окремий зошит або зробіть таблицю в файлі Microsoft Excel. Це дозволить контролювати свій гаманець і вести звичний спосіб життя при менших затратах. Якщо грошей, зекономлених таким чином, буде не достатньо, скоротіть витрати. Напевно знайдуться трати, без яких ви зможете легко обійтися. Наприклад, замість того, щоб проводити обідню перерву в кафе, беріть їжу з дому. Рідше їздите на громадському транспорті, частіше ходіть пішки. Змінивши тільки дві звички, ви вже заощадите чимало грошей, а в якості додаткового плюса отримаєте користь для здоров'я.
6
Відкладайте зекономлені гроші в окремий гаманець. Витрачати їх на інші потреби не можна. Деякі, знаючи це правило, беруть «в борг» самі у себе. Але потім «забувають» повернути гроші. Тому краще не ризикувати.
Корисна порада
Це універсальні поради. Замініть слово «телефон» на будь-яке інше, наприклад «пральна машина» або «автомобіль», і ви отримаєте рекомендації до покупки пральної машини або автомобіля.