Як зробити тему для телефону. зробити самостійно шпалери для телефону.

У сучасному світі з кожним днем виділитися з натовпу стає все важче. Саме це штовхає молодь робити божевільні зачіски, пірсинг, татуювання і т.д. Багато хто намагається виділитися за рахунок одягу або аксесуарів. Та й стільниковий телефон грає не останню роль. Щоб стати ще більш помітним, варто зробити тему для телефону самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви хочете створити власну тему для мобільного телефону, яка виділить вас з натовпу, скористайтеся спеціальною програмою Nokia Theme Maker. З її допомогою ви зможете встановити фотографію коханої людини як шпалери і втілити інші свої фантазії.
2
Отже, скачайте і встановіть вищеназвану програму собі на комп'ютер і запустіть її. За допомогою даної утиліти ви можете створити тему формату NTH, який ідеально підходить для телефонів Nokia.
3
Творцем програми став росіянин Сергій Тонких, який постарався максимально спростити інтерфейс, оснащений всього трьома кнопками. У цьому списку «Нова тема», «Відкрити» та «Зберегти».
4
Якщо ви хочете почати роботу з нуля, натисніть кнопку «Нова тема». У вікні, натисніть на вкладку «Шпалери» і виберіть сподобався фон. Після цього переходите до інших вкладках, міняючи картинки, створюючи меню, вставляючи музичні файли і скрінсейвери. Зліва від робочої зони ви можете подивитися поточний результат. Щоб оновити цю частину програми, натисніть кнопку «Перегляд».
5
Варто звернути увагу на те, що програма Nokia Theme Maker дозволяє не тільки створювати нові теми, але й редагувати вже наявні. Можливо, у вас на телефоні встановлена приголомшлива картинка, однак відповідна їй музика дратує і т.д. У цьому випадку запустіть програму, натисніть кнопку «Відкрити» і виберіть тему , яку хочете піддати редагуванню. Подальші дії аналогічні тим, що виконуються при створенні теми.
6
Залишається лише зберегти свій твір. Для цього натисніть кнопку «Зберегти» і виберіть шлях (папку).
7
Варто відзначити той факт, що nth-файли можуть бути відкриті за допомогою архіватора WinRAR. Це свідчить про те, що даний файл є не чим іншим, як архівом, до складу якого входять xml-файли і картинки. Так що теми можна розбивати на частини і редагувати їх.