Як вилікувати діабет.

Цукровий діабет - одне з найсерйозніших захворювань сучасності. До сих пір багато хто впевнений, що він невиліковний. Проте останнім часом все частіше стали з'являтися відомості про успішно проведену терапії цієї серйозної хвороби. Причому аж до повного одужання хворого.
Інструкція
1
Хочете вилікуватися від діабет а, вживайте в їжу гречану муку. Фахівці провели ряд досліджень і з'ясували, що продукти, які були приготовлені за участю цього інгредієнта, містити необхідну для організму клітковину. А саме вона допомагає знижувати рівень цукру в крові (що, власне, і є основною причиною виникнення і розвитку цукрового діабет а). причому гречана мука є незамінним засобом при лікуванні діабет а инсулинзависимого типу. Адже вона допомагає тканинам організму стає більш чутливими до цього гормону, що, в свою чергу, призводить до поліпшення обміну речовин і поліпшенню роботи всього організму в цілому.
2
Ще один з варіантів для лікування діабет а - використання в їжу звичайного ріпчастої цибулі. Таким способом діабет лікували ще в Стародавньому Римі. Лікування цибулею широко рекомендують хворим навіть ендокринологи. Причому він прекрасно підходить для лікування обох типів захворювання. Відбувається це тому, що цибуля - ідеальний засіб для регуляції рівня цукру в крові, адже в ньому міститься аллицин. А ця речовина, в сою чергу, володіє просто чарівним набором якостей - воно і протипухлинну, і протизапальну. Та й до того ж дуже м'яко знижує рівень холестерину. Саме тому медики рекомендують хворим їсти якомога більше цибулі. Адже в комплексній терапії діабет а він просто незамінний!
3
Знайте, що не менш корисний і часник. Особливо показаний він хворим з 2-м типом діабет а. До того ж цей засіб допомагає в лікуванні не тільки цього серйозного захворювання, а й багатьох супутніх - знижує надлишкову масу тіла, допомагає при атеросклерозі, а також захищає від простудних захворювань і регулює артеріальний тиск. Але потрібно враховувати, що приймати часник необхідно тільки разом з цукрознижувальними препаратами.
4
На початковій стадії вилікувати діабет можна за допомогою фізичних навантажень аеробного типу. Найкраще в якості тренування підходить біг підтюпцем. Головне правило - у всьому потрібна міра. Не варто відразу ж завантажувати себе вправами. Адже можна нашкодити собі по інших систем організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=stqyBKM86UA
Зверніть увагу
При використанні нетрадиційного лікування пам'ятайте, що обов'язково необхідно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем! До того ж будь-які засоби народної медицини приймаються тільки в комплексній терапії із традиційною медициною. І ще обов'язково потрібно враховувати, що деякі засоби і методи можуть бути несумісними з іншими наявними у вас захворюваннями.
Цукровий діабет - це найпоширеніша хвороба, пов'язана з гормональною патологією людини. Тобто організм відчуває вуглеводне голодування при накопиченні цукру в крові. Поділяють 2 види цього захворювання: цукровий діабет першого і другого типу. У першому є недолік інсуліну, обумовленого порушеннями роботи підшлункової залози. Вона не справляється з виробленням цього гормону, тому вся глюкоза, яка надходить в організм, не може бути розщеплена і засвоєна. При другому ж існує нечутливість тканин до цього інсуліну. Як же лікувати діабет?
Інструкція
1
При діабеті першого типу хворому необхідно постійно вводити в свій організм інсулін, головним чином, у вигляді підшкірних ін'єкцій, зрідка - у вигляді «інсулінової помпи». Лікування при захворюванні першого типу має забезпечити адекватне співвідношення між одержуваними вуглеводами, фізичними навантаженнями і розміром введеного інсуліну.
2
Також при цьому типі застосовують дієтотерапію, яка включає в себе зменшення споживання вуглеводів і строгий контроль кількості прийнятої вуглеводної їжі. Цей метод є допоміжним і ефективним лише в парі з инсулинотерапией.
3
Фізичні навантаження повинні бути строго дозованими, забезпечувати пацієнту адекватний режим праці та відпочинку.
4
При діабеті другого типу методи лікування можна розділити на три основні розділи: дієтотерапія, медикаментозна терапія і профілактика ускладнень. яку використовують при відшкодуванні вуглеводного обміну; профілактика ускладнень, яка здійснюється в періоді всього перебігу хвороби.
5
Диетотерапия застосовується на ранніх етапах цукрового діабету і включає в себе перевагу тим продуктам, які містять харчові волокна.
6
При медикаментозної терапії відшкодовують вуглеводний обмін за допомогою препаратів. До них відносяться: пероральні цукрознижувальні препарати, такі, як похідні сульфонілсечовини (Толбутамід, карбутаміду, Хлорпропамід та інші). Вони застосовуються для стимулювання секреції? -клітинами Підшлункової залози додаткового інсуліну.
7
Також при лікуванні використовують бігуаніди (метформін). Вони, як правило, знижують кількість цукру в кишечнику, а також його виробництво в печінці. Ці препарати збільшують чутливість тканин організму до дії інсуліну.
8
Є й тіазолідиндіони (розиглітазон, піоглітазон), які дають стимул генетичним механізмам, які беруть участь у метаболізмі цукру в крові, а також значно збільшують чутливість тканин до нього.
9
Інгібітори? -глікозідази (Акарбоза) гноблять різні кишкові ферменти, які розщеплюють складні вуглеводи до вироблення глюкози, тим самим вони знижують всмоктуваність цукру на рівні кишечника.
10
Під час лікування ведуть спостереження за артеріальним тиском. Для профілактики призначають гиполипидемическую терапію.