Як набрати вагу без хімії.

Вага нижче норми, також як і надмірна, шкідливий для всього організму. Однак щоб набрати необхідні кілограми, не варто налягати на фаст-фуд і жирну їжу. До підбору висококалорійної дієти і фізичних вправ потрібно підходити з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з лікарем. Часто причина низької маси тіла пов'язана з порушенням здоров'я, обміну речовин. Якщо діагноз підтвердився, поряд з дієтою почніть лікування.
2
Перейдіть на харчування через кожні 3 години, а між прийомами їжі влаштовуйте перекушування горіхами і сухофруктами. Споживайте в основному вуглеводну їжу - каші з круп, рис, хліб, макарони, картопля, солодощі. Ви не повинні відчувати почуття голоду. Під час набору ваги, підключіть жирну їжу, таку як масло і сметана. Але споживайте жири тільки після того, як ви запаслися вуглеводами.
3
Не забудьте про протеїни, так як вони необхідні для будівництва м'язової маси. Але врахуйте, що на переробку білків витрачатися багато енергії. В нормі в день потрібно 2 г білка на кожен кілограм ваги. Наприклад, одним з джерел протеїнів повинно стати молоко, в якому міститься 27 г білка на літр рідини. Молоко містить кальцій, вітаміни та мінерали, необхідні для здоров'я і нормального травлення. Не обмежуйте себе в споживанні інших корисних протеїнів, таких як м'ясо, бобові, варені всмятку яйця, сир, сир, риба.
4
Включіть у свій раціон овочі та фрукти - яблука, груші, капусту, моркву. Вони допоможуть впоратися з можливими проблемами травлення. Випивайте близько 3-х літрів рідини в день, але при цьому обмежте споживання солі і копченостей.
5
Підберіть комплекс вправ і займайтеся 3 рази на тиждень. За півтори години перед заняттями щільно поїжте білкову та вуглеводну їжу, наприклад, м'ясо з макаронами. В тренування включите вправи на прес, присідання, віджимання. Вправи робіть з обважнювачами, щоб накачувати м'язи, а не спалювати підшкірну жирову прошарок. Навантаження збільшуйте поступово.
6
Спіть не менше 10 годин на добу і більше відпочивайте. По можливості відмовтеся від сигарет і спиртного.