Як підняти мамі настрій.

Не варто нагадувати про те, що для кожного мама - це найрідніша людина, образ якого асоціюється з турботою, любов'ю, теплотою і ласкою. Часом губишся у словах, бажаючи висловити найближчій людині свою подяку, але ж так хочеться постійно захоплювати її, висловлювати своє визнання і дарувати їй хороше настрій .
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - сюрприз;
  • - букет квітів.
Інструкція
1
Почніть день мами з теплих слів. Посміхніться їй з самого ранку і скажіть про те, що вона - ваш найдорожча людина у світі. Не забудьте ще сказати про те, що вона сьогодні добре виглядає і що час над нею не владний, роблячи з роками її тільки миліше. Запитайте маму про її самопочуття і про те, чи не потрібна їй ваша допомога у чомусь. Ваші слова теплоти, турботи і розуміння - одні з найбільш важливих слів для вашої матері.
2
Здивуйте вашу маму чистотою в будинку. Наведіть ваш будинок в порядок, зробіть ретельне прибирання і створіть затишок. Чистий і доглянутий будинок, завдяки вашим зусиллям, зможе підняти вашої мамі настрій і одночасно відвернути від повсякденних турбот. Також хорошим підняттям настрою для вашої матері стане смачний обід або вечерю, який ви власноруч приготуєте для неї.
3
Уточніть смаки вашої матері, щоб вибрати їй невеличкий подарунок. Сюрприз не обов'язково приурочувати до якого-небудь свята або події, а можна зробити просто подарунок без дат і без офіційного приводу на це. Як варіант - подаруйте мамі з ранку свіжий букет квітів, який зміг би стати для неї приємною несподіванкою.
4
Оберіть мамі подарунок залежно від її смакових уподобань. Згадайте, що ваша мама, насамперед жінка, яка завжди бажає виглядати привабливо і чарівно, тому можете зупинити свій вибір на таких подарунках, як: модний одяг, взуття, сумка, косметика, парфуми, ювелірні прикраси або засоби догляду за шкірою. Практичним мамам, що цінують затишок і комфорт в будинку, можна подарувати: кухонні аксесуари, побутову техніку або стильний предмет інтер'єру. Гарним подарунком для будь-якої матері стане також те, що зроблено вами власноруч, нехай навіть це буде і сама справжня дрібничка.
5
Підтримуйте гарне настрій матері постійно. Чи не турбуйтеся і не засмучуйте її. Також постарайтеся проводити з нею якомога більше вільного часу. Пам'ятайте, що мама подарувала вам найдорожче, що у вас є - ваше життя.