Як встановити вхідні двері.

Від того, наскільки якісно ви встановите вхідні двері, надалі залежатиме її надійність в експлуатації. Існує кілька способів монтажу, ми розглянемо установку конструкції допомогою анкерних болтів.
Вам знадобиться
  • Перфоратор, вхідні двері, комплект гарнітури, будівельний Виска.
Інструкція
1
Підготовка до встановлення. Візьміть будівельний схил і відзначте прямою лінією вертикальний рівень в отворі (робіть суцільну лінію олівцем по всій висоті). На порозі дверного отвору і його верхній частині з'єднайте вертикальні лінії суцільний рисою. Таким чином, у вас повинен вийти схематичний прямокутник, який допоможе в установці дверної коробки.
2
Далі, підведіть коробку до прорізу так, щоб зазначена лінія була видна в центрі кріпильних отворів. Відзначте олівцем поперечні лінії, не забираючи коробки (відмітки робляться для Засвердлювання).
3
Візьміть бур, діаметр якого відповідає діаметрам кріпильних анкерів, і, скориставшись перфоратором, засвердлите отвори відповідно до розмітки (глибина повинна на 1-2 см перевищувати довжину анкера).
4
Після того, як отвори будуть засвердлити, вставте в кожне з них анкери. Поставте дверну коробку в проріз відповідно до отворів, після чого, в отвори коробки вставте анкерні болти і надійно прикрутіть конструкцію до прорізу. За фактом завершення даної операції можете приступити до навісу двері, якщо він не була змонтована на коробку раніше. По завершенню всіх робіт оформите дверну коробку шалівку, які додаються до дверного комплекту. Таким чином, ви самостійно можете встановити вхідні двері, заощадивши при цьому кілька тисяч рублів на послугах монтажника. Кінцеву якість нічим не відрізнятиметься від результату робіт кваліфікованих фахівців.