Як намалювати шоколадку.

Шоколад - всіма улюблений продукт, який здатний творити чудеса при піднятті настрою. Яке облич він тільки не приймає - і білим буває, і чорним, і молочним, і пористим. Навіть вид шоколадки, намальованої на аркуші паперу, викликає позитивні емоції.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Зробіть начерки олівцем. Посередині альбомного аркуша намалюйте великий прямокутник, розташований горизонтально. Це буде плитка шоколаду.
2
Спочатку поділіть горизонтальні сторони прямокутника на три рівних відрізка. З'єднайте між собою точки ділення вертикальними лініями. Тепер кожну з трьох частин розділіть навпіл ще одними вертикальними лініями. Проведіть осьову горизонтальну лінію, яка поділить плитку шоколаду навпіл. Кожну з отриманих частин знову розділіть горизонтальними лініями. Таким чином, отримаєте 24 маленьких шматочка у вигляді невеликих прямоугольничков.
3
Почніть розмальовування шоколадки. Ключову роль відіграватимуть світлові відображення. Ліві три вертикальних смужки зробіть більш темними, а праву частину освітлити. Для цього шматочком поролону, змоченим в насиченою коричневою фарбі, пройдіться по всьому зображенню.
4
Кожен з маленьких шматочків поділіть навпіл діагональною лінією, яка від лівого нижнього кута до верхнього правого кута. Верхні частини заштрихуйте горизонтальними рівними лініями, а нижні - вертикальними. Сходитися лінії повинні до діагоналі, утворюючи «ялинку».
5
Умовно поділіть шоколадку навпіл діагоналлю в тому ж напрямку, що й маленькі її частини. На нижню частину падатиме світло, тому горизонтальні лінії проведіть срібною фарбою, а краще олівцем або гелевою ручкою відповідного кольору.
6
Зобразіть світлові відблиски. У нижній частині - горизонтальні уздовж верхніх сторін маленьких прямокутників, а у верхній частині плитки відблиски поставте в верхніх правих кутах шматочків.
7
Щоб намалювати шоколадку , проведіть темні жирні лінії з бічної лівої і нижньої сторін шматочків для створення ефекту об'ємності.