Як організувати продуктовий магазин. Як організувати роботу в продуктовому магазині.

Незважаючи на велику кількість торгових мереж, у багатьох районах відчуває брак невеликих продуктових магазинів . Тому організація такого магазину в деяких випадках може вирішити проблеми мешканців і принести достатній прибуток підприємцю.
Вам знадобиться
  • контакти з постачальниками, приміщення, продавці, реєстрація, реклама
Інструкція
1
Зареєструйте товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ. Це можна зробити самостійно або із залученням фірми з реєстрації юридичних осіб. Фахівці допоможуть розробити установчі документи і подати їх комплект до податкової інспекції. Мито за організацію ООО складе 4000 рублів. Якщо ви збираєтеся продавати алкоголь, то знадобиться отримати на це ліцензію. Це за вас також може зробити фірма.
2
Знайдіть приміщення під магазин. Від приміщення залежить дуже багато, адже про непомітно розташований магазин ніхто не дізнається. Походіть по району, в якому передбачається відкриття магазину. Напевно в ньому є місця, де досить багато житлових будинків, але всі магазини розташовані від них досить далеко. Таке місце цілком підійде для відкриття нового продуктового магазину. Також можна орендувати приміщення на "бойком" місці - недалеко від зупинок транспорту, на жвавих вулицях.
3
Важливо, щоб в магазині був саме той асортимент товарів, який користується попитом в цьому районі. Щоб дізнатися, що воліють купувати мешканці навколишніх будинків, зайдіть в сусідні магазини і подивіться, який асортимент у них. Поспостерігайте, що беруть частіше, а що рідше. Складіть список добре розкуповуються продуктів. Потрібно визначити, продукти якої цінової категорії продаються успішніше за інших.
4
Виходячи зі списку розкуповуються продуктів, знайдіть постачальників. Їхні контакти є в інтернеті. На зустрічі краще їздити особисто - так ви заощадите час і, можливо, у вас вийде добитися знижок.
5
Найміть двох продавців. Продавцю в продуктовому магазині ніяких особливих талантів продавати мати не потрібно, тому цілком можна взяти людей без досвіду роботи. Оплата їх праці в Москві становить приблизно 10-15 тис. Рублів. Також найміть бухгалтера (краще приходить, так як на цілий день він вам не потрібний).
6
Подбайте про те, щоб ваш магазин був видний. Для цього зробіть яскраву вивіску з підсвіткою в темний час доби. Якщо ваш магазин розташований у дворах, поставте на вулиці покажчик до нього. Можна також намалювати стрілки на асфальті.
Здається, що магазини в Москві є на кожному кроці: це і супермаркети, і універмаги, і торгові центри, і крихітні магазинчики в підвалах будинків. Однак це не означає, що ринок повністю забитий: відкрити магазин, який буде приносити прибуток, в Москві можна. Для цього необхідно правильно визначитися з місцем і концепцією магазину.
Вам знадобиться
  • Для відкриття будь-якого магазину знадобляться приміщення, обладнане і відремонтоване належним чином, всі необхідні дозволи та погодження з уповноваженими органами, реєстрація в якості індивідуального підприємця або реєстрація компанії, персонал, товар, реклама. Крім продавців вам знадобиться бухгалтер. За його послугами можна звертатися до аутсорсингової компанії, оскільки він не знадобиться вам кожен день.
Інструкція
1
При начебто достатку магазинів в Москві є місця, де магазинів не вистачає: приміром, в центрі вкрай мало продуктових магазинів, а багато з тих, що є, досить дорогі. У спальних районах, в свою чергу, не так багато магазинів одягу, оскільки ще не у кожної станції метро є великий торговий центр. Тому визначитеся з тим, що ви будете продавати, а після цього можна буде правильно вибрати місце майбутнього магазину.
2
Розглянемо, як відкрити магазин, на прикладі відкриття невеликого магазину одягу. Для такого магазину вам потрібно приміщення площею до 50 кв.м в торговому центрі - як правило, це вигідніше, оскільки турботу про необхідні дозволи та погодження бере на себе власник будівлі торгового центру, крім того, в торгових центрах завжди є клієнти.
3
Ще до пошуку приміщення та реєстрації важливо домовитися з постачальниками про товар: його необхідно закупити заздалегідь, приблизно за півроку. Який товар закуповувати, залежить в першу чергу від вас і ваших уподобань, оскільки попитом в Москві користується практично будь-який одяг. Варто дуже уважно поставитися до підбору персоналу, оскільки саме від нього залежить, чи будуть у вас клієнти. Найкраще набирати продавців з досвідом роботи. Їх зарплата зазвичай складається з невеликого окладу і відсотків з продажів.
4
Якщо ви відкриваєте магазин в торговому центрі, то вам знадобиться мінімум реклами, однак все ж не варто забувати про неї зовсім, адже в кожному торговому центрі чимало магазинів одягу. Для реклами використовуйте інтернет, роздачу листівок, якщо дозволяє бюджет, то можна інвестувати в більш дорогу рекламу - наприклад, в рекламні плакати в метро.