Як відмити кахельну плитку.

Кахельна плитка - доступний і популярний оздоблювальний матеріал. Її активно використовують у ванних кімнатах і кухнях. У розмаїтті кольорів і фактур кожен знайде кахельну плитку під свій інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - Оцет;
  • - сода;
  • - нашатирний спирт;
  • - протигрибкові препарати.
Інструкція
1
При сильних забрудненнях можна використовувати спеціальні засоби, але не всі вони можуть забезпечити бажаний результат. Тому можна використовувати нашатирний спирт. Розведіть його в теплій воді, намочіть м'яку губку і протріть забруднені ділянки. Після такої обробки кахель засяє як новий. Розчин оцту видаляє мильний наліт і додає блиск.
2
У ванній кімнаті, де підвищена вологість повітря, може виникнути цвіль. Розчиніть у воді таблетку протигрибкового препарату, наприклад нистатина. Змочіть в рідині ганчірку або губку і протріть шви.
3
Підлогову плитку захистите від негативних впливів покладіть килимок. Пил і бруд не потрапить в тріщини кахлю. Якщо шви між плитками забруднилися, то пройдіться по ним нашатирним спиртом або оцтом. На зубну щітку нанесіть оцтову есенції і потріть шви між плитками.
4
Відмити вапняний наліт можна за допомогою оцту, бажано нагрітого, або лимонного соку. Змочіть губку в складі і нанесіть на плями. Залиште на кілька хвилин і потріть до повного зникнення забруднення. Оригінальний спосіб видалення вапняного нальоту. Налийте в ємність "Кока-колу" або Пепсі ". Нанесіть губкою на кахель і залиште на кілька годин. Після змийте великою кількістю води і протріть.
5
На кахельну плитку в кухні постійно потрапляють краплі жиру. Відмити їх можна за допомогою соди. Змішайте чверть склянки порошку з невеликою кількістю води. Змішайте і отриманої пастою видаліть жирні плями. Харчова сода - одне з ефективних неабразівних засобів для чищення.
Зверніть увагу
Не використовуйте для очищення кахлю порошки та інші грубі абразивні речовини, а також металеві щітки. Вони можуть пошкодити поверхню кахлю, викликати появу мікротріщин і сколів.
Корисна порада
Мийте кахельну плитку раз в тиждень миючим засобом, розведеним у воді.