Як перевести кілометри на годину в метри на хвилину. Як перевести метри в хвилину в кілометри на годину.

Швидкість переміщення фізичного об'єкта визначається відношенням пройденої відстані до витраченому на це часу. Одиницями вимірювання відстаней в міжнародній системі СІ пропонується вважати метри , а одиницями виміру часу - секунди. Швидкість, відповідно, вимірюється метрами в секунду. Проте залежно від вимірюваного діапазону швидкостей одиницями вимірювання можуть бути і різні похідні від метрів і секунд одиниці.
Інструкція
1
Визначте коефіцієнт переведення в метри в хвилину швидкості, виміряної в кілометрах в годину . Виходите з того, що у формулі визначення швидкості відстань коштує в чисельнику, а час - у знаменнику. З цього випливає, що при збільшенні числа в чисельнику (відстані) вихідну величину треба збільшувати, а при збільшенні числа в знаменнику (часу) - зменшувати. Так як відстань, виміряний в метрах, дає число в тисячу разів більше, ніж в кілометрах, то вихідну величину потрібно збільшити в тисячу разів. А в силу того, що час, виміряний у хвилинах, дасть число в 60 разів більше, ніж в годину ах, то початкове значення слід зменшити в 60 разів. Тобто коефіцієнт збільшення складе приблизно 1000/60 = 16,6666667.
2
Помножте значення швидкості, виміряний в кілометрах в годину , на коефіцієнт, що дорівнює 16.6666667, щоб перевести цю величину в метри в хвилину . Наприклад, швидкість, рівна 150 кілометрам на годину складає 150? 16.6666667 = 2500 метрів в хвилину.
3
Скористайтеся яким або онлайн-конвертером величин для перерахунків значень з кілометрів на годину в метри в хвилину - це найшвидший спосіб розрахунків за відсутності можливості провести їх в розумі. Щоб скористатися одним з таких онлайн-сервісів досить зайти, наприклад, на сайт пошукової системи Google і ввести відповідний запит. Переходити з якихось посиланнях кудись ще не буде потрібно - цей пошуковик сам вміє переводити значення швидкості з одних одиниць в інші. Від вас буде потрібно тільки правильно сформулювати запит. Наприклад, для перерахунку 150 кілометрів на годину в метри в хвилину в поле пошукового запиту треба ввести «150 км/ годину в м/хв ». Кнопку відправки запиту на сервер на цьому пошуковику натискати не потрібно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=96V1r8QeJvo