Як почистити кільце з діамантом. Як почистити золоте кільце з діамантом.

Діаманти - дорогоцінні камені, як і будь-яка цінність, вони вимагають до себе підвищеної уваги. Правильний догляд за виробом зменшить процес чищення. Завжди знімайте кільця з діамантами, коли працюєте з домашньої хімією, в лазні і сауні.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - винний оцет;
  • - спирт;
  • - аміак;
  • - горілка;
  • - спеціальні рідини для чистки діамантів.
Інструкція
1
Кільця з діамантами добре очищаються від забруднень за допомогою спирту. Налийте рідину в невелику ємність і занурте виріб на кілька секунд. Якщо прикраса сильно забруднене, то візьміть ватяну паличку і змочіть її спиртом. М'яко проведіть по поверхні кільця. До золота і діаманту повернеться привабливий блиск.
2
У деяких випадках достатньо почистити виріб мильним розчином. Розчиніть в теплій воді трохи миючого засобу. Потім візьміть стару зубну щітку і умочіть в рідину. Акуратно почистіть кільце з діамантом і промийте під струменем проточної води. Відполіруйте виріб м'якою бавовняною тканиною. Уникайте грубих абразивів, на золоті можуть залишитися тріщини.
3
Щоб очистити кільце з діамантом, покладіть його в розчин з горілки і аміаку, узятих в рівних кількостях. Залиште на 20-30 хвилин, промийте під струменем води. Відполіруйте м'якою ворсистою тканиною.
4
Візьміть винний оцет. Налийте його в пластмасову або скляну ємність, покладіть в нього прикраси на кілька хвилин. Потім дістаньте і м'якою ганчіркою, змоченою в складі, потріть кільце за прямими лініями. Чисте виріб промийте під струменем води, попередньо закривши отвір для зливу в раковині. Відполіруйте прикраса м'якою фланелевою тканиною.
5
В емальовану ємність налийте гарячої води і додайте трохи соди. Покладіть у посуд прикраси і поставте на вогонь. Прокип'ятіть декілька хвилин, дістаньте з води і прополощіть під струменем води. Надайте блиск прикрасі шляхом полірування м'якою ганчіркою.
6
Ви можете не ризикувати і віддати кільце в ювелірну майстерню. Там йому повернуть блиск і не зашкодять дорогу прикрасу. Також існують спеціальні рідини для чистки діамантів в домашніх умовах.
7
Зберігайте кільця з діамантами окремо від інших прикрас. Якщо ви рідко носите виріб, то покладіть його в індивідуальну коробочку. У такому місці кільце буде захищене від зовнішніх впливів - волога, пил, різні пошкодження.
Зверніть увагу
Чисті діаманти притягують до себе жир. Тому при обробці надіньте гумові рукавички або попередньо знежирте руки.
Зачаровує блиск діамантів з часом починає згасати, і вони стають схожими на зазвичай не дорогоцінні камені. Відновити первісний вигляд дорогоцінного каменю можна в ювелірній майстерні або в домашніх умовах. Діамант стійкий до впливу багатьох хімічних речовин, тому пошкодити його дуже складно. Чистити діамант потрібно раз на місяць, так як камінь покривається шкірним жиром і починає тьмяніти.
Інструкція
1
Налийте в неглибоку ємність теплої води і додайте рідкого мила. Опустіть камінь у воду на кілька хвилин і почистіть його зубною щіткою. Цей спосіб хороший для видалення жовтизни з діаманта.
2
Налийте в кухоль холодної води і додайте трохи нашатирного спирту. Опустіть виріб і потримайте 30 хвилин. Потім зубною щіткою очистіть камінь і знову опустіть в розчин на кілька хвилин. Після чого промокніть серветкою, обполіскувати в чистій воді не потрібно.
3
Розведіть горілку у воді в пропорції 1 до 1. Залиште виріб у спиртовому розчині на ніч, а з ранку прочистите його щіткою і обполосніть чистою водою. Можна просто змочувати серветку в горілці і протирати діамант, після такої процедури він набуває сліпучий блиск.
4
Використовуйте для чищення діамантів спеціальний засіб. Яке продається в ювелірних магазинах. Опускайте в нього виріб на кілька хвилин, потім протріть сухою серветкою.
5
Для того щоб уникнути потускнения блиску протирайте камінь м'якою серветкою щодня. Так ви видалите наліт, який утворився в перебігу дня. Можна використовувати вологі серветки для монітора комп'ютера, вони відмінно розчиняють бруд і при цьому не псують камінь.