Як прочистити каналізаційну трубу. засмічення в туалеті.

Якщо вода у вашій раковині стала повільно стікати, значить, пора пророкувати стік. Ринок пропонує велику кількість засобів і предметів для прочищення каналізаційних труб, так що навіть непрофесіонал, який вирішив самостійно усунути проблему затору в трубі, здатний успішно впоратися з цим завданням.
Вам знадобиться
  • Вантуз, спіраль для прочищення труб, рідина для прочистки труб, гумові рукавички
Інструкція
1
Візьміть вантуз. Це самий м'який спосіб прочищення труби. Наповніть стічну трубу і раковину водою на 1/3. Качкового рухами спробуйте пробити затор. Якщо все вдалося, то використовуйте вантуз періодично, в цілях профілактики.
2
Якщо вантузом не вдалося впоратися з проблемою, то візьміть рідину для видалення засмічень в каналізаційних трубах. Захистіть шкіру рук гумовими рукавичками. Уважно ознайомтеся з інструкцією на флаконі з рідиною. Рекомендовану дозу препарату вилийте в зливний отвір каналізаційної труби, якщо вода стоїть в раковині, то прямо в воду. Залиште на 15 - 30 хвилин. Промийте великою кількістю гарячої води. Ретельно вимийте руки.
3
Якщо рідини для прочищення труб не вдалося впоратися з затором, то візьміть спіраль для чистки труб. Спіраль потрібно вводити в каналізаційну трубу, поки не відчуєте опір. Крутний і поступальними рухами спіралі спробуйте пробити засмічення і видалити бруд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K5XVJuvfCkQ
Зверніть увагу
Остерігайтеся попадання рідини для видалення засмічень в очі і на незахищену шкіру. Якщо таке трапилося, то відразу ж промийте великою кількістю води.
Корисна порада
Для профілактики потрапляння бруду в стік раковини, що вимагає трудомісткою прочищення труб, вставте в отвір зливу решітку, що перешкоджає попаданню дрібних часток в каналізацію.