Як розпізнати кашель.

Кашель - процес рефлекторного характеру на ряд подразників. Іноді це механічні, а в більшості випадків алергічні та інфекційні види подразників. Cуществует поділ на частий кашель, рідкісний кашель, слабкий кашель, сильний кашель. А також на болючий кашель, безболісний кашель, постійний кашель, періодичний кашель. Ще кашель буває сухий, а також з виділенням мокроти.
Інструкція
1
Прислухайтеся до кашлю. Зверніть увагу на безліч ознак тих чи інших захворювань, властивих даного різновиду кашлю. Зробіть попередні висновки виходячи з інформації, представленої ніже.Постоянним кашлем страждають люди з хронічними захворюваннями трахеї, глотки, а також гортані. Спостерігається він і в осіб з хронічним бронхітом. Постійний кашель буває і при порушенні кровообігу, коли кров застоюється в легенях.
2
Периодическим кашлем відрізняються завзяті курці і хворі на алкоголізм. Також такий кашель спостерігається, якщо у хворого емфізема легенів, пневмонія, бронхіальна астма та інші гострі захворювання дихальної системи.
3
Грубий кашель, що нагадує чимось собачий гавкіт, спостерігається, коли у хворого набухла слизова оболонка голосових зв'язок, а також гортані. Дуже часто такий вид кашлю присутній при ларингіті. У дітей таке спостерігається при діагнозах помилкового й істинного крупа.
4
Судорожним кашлем страждають люди, хворі на кашлюк. При цьому відбуваються кашлеві поштовхи дуже швидко наступні один за одним. Часто такий вид кашлю супроводжується блювотою.
5
Різким кашлем відрізняються люди при таких захворюваннях як пневмонія, трахеобронхіт, а також плеврит.
6
беззвучно кашлем виділяються люди з Искусcтвенная отвором в трахеї і хворі, у яких присутня параліч і руйнування голосових зв'язок.
7
покашлювання відрізняються громадяни з туберкульозом легень, а також з хронічним фарингітом.
8
Глухим слабким кашлем страждають хворі у яких присутня хронічний обструктивний бронхіт разом з легеневою емфіземою.
9
Сухим кашлем відрізняються люди з саркоїдоз, ларингітом, бронхітом, бронхіальною астмою. А також з пневмонією, трахеїтом, колагенозом, раком легенів. Спостерігається такий вид кашлю також, коли в дихальні шляхи потрапляє чужорідне тіло (хлібні крихти, наприклад).
10
Кашлем з мокротою виділяються хворі, у яких захворювання супроводжуються утворенням і подальшим відкашлюванням великої кількості скопилася в бронхах слизу. Наприклад, це може бути алергічний бронхіт, кардіальна астма, бронхоектази, абсцеси легенів та ін. Відрізняються таким кашлем і курці, особливо по утрам.Однако, пам'ятайте, що остаточний діагноз може поставити тільки кваліфікований медичний працівник. Тому, за будь-яких різновидах кашлю, зазначених вище, слід звернутися до лікаря.