Як чистити срібло 925 проби. срібло 925 проби Як почистити.

Єдиний недолік срібла - схильність до потемніння. До того ж, він більш м'який, ніж золото. Тому чистити його потрібно акуратно і не застосовувати грубих абразивних засобів. Правильне зберігання прикрас також грає не останню роль.
Вам знадобиться
  • - сода;
  • - зубна паста;
  • - миючий засіб;
  • - спеціальний препарат для читки срібла.
Інструкція
1
Регулярно чистите срібло . Інакше воно може потемніти і втратити блиск. Якщо ступінь забруднення вироби незначна, то просто промийте теплою водою з миючим засобом. Не використовуйте металевий посуд і гумові рукавички під час чистки, вони можуть викликати появу мікротріщин на виробі.
2
Використовуйте для чищення срібла домашні засоби, наприклад харчову соду, нашатирний спирт або зубну пасту. Змішайте перекис водню зі спиртом, опустіть в розчин виріб і залиште на 15 хвилин. Для дрібних предметів придасться наступний спосіб. Насипте в радість трохи харчової соди і налийте пару крапель води. У цю суміш покладіть предмет і ретельно розітріть.
3
Сильно забруднені вироби можна почистити оригінальним методом. На ганчірочку нанесіть зубну пасту. Підійде звичайна, без відбілюючого ефекту. Потріть виріб прямими лініями, при цьому періодично додавайте пасту. Будьте вкрай уважні і обережні, тому що при такій очищення можуть з'явитися подряпини. При їх появі відразу зупиніться і промийте прикрасу під проточною водою.
4
Існують спеціальні засоби для чищення срібла. Вони ідеально підійдуть для цінних старовинних виробів. Нанесіть трохи препарату на м'яку тканину або губку, яка додавалася до засобу. Злегка потріть прямими лініями і промийте під струменем води.
5
Правильно зберігайте вироби з срібла. Причиною потемніння може бути підвищена вологість в приміщенні. Перед тим як прибрати прикраса в коробку, переконайтеся, що воно повністю сухе. Це запобіжить появі тьмяності. Не зберігайте срібло поруч з гумовими виробами, фарбою і нержавіючої сталлю. Також не допускайте контакту з косметикою і водою. Срібні прилади спочатку оберніть спеціальним папером проти плям, фланелевою тканиною і покладіть в поліетиленовий пакет.