Як знищити змій. винищення змій послуги.

Буває так, що сади і городи приносять нам не тільки урожай і можливість відпочити, а й неприємні моменти, наприклад, сусідство зі зміями. Зустріч людини зі змією може обернутися серйозними проблемами для здоров'я, аж до летального результату, тому від таких сусідів краще постаратися позбутися.
Інструкція
1
Першим кроком по винищенню змій повинна стати прибирання присадибної ділянки. Приберіть все сміття, виріжте непотрібні кущі, скосите бур'ян, зберіть вологу бадилля і листя. Якщо все прибрати не виходить, перенесіть місця скупчення сміття подалі від будинку і тінистих вологих місць.
2
Найкращий спосіб - це зруйнувати зміїне кубло. Найчастіше змії живуть біля пнів, компостних і гнойових ям і кущів. Після того як зруйнуєте гніздо, помістіть в землю нафталінові кульки, попередньо роздавлені.
3
винищите всіх дрібних гризунів, що живуть на вашій ділянці. Гризуни - це їжа для змій і якщо їх не буде, змії будуть змушені покинути дільницю. Норки гризунів Зруйнуйте, вони є місцем проживання змій .
4
Існує думка, що змії не уживаються з їжаками. Заведіть на своїй ділянці сім'ю їжаків. До речі, їжаки дуже люблять алкоголь, тому їх можна приманювати, наприклад пивом. Втім, кращий варіант все ж - молоко.
5
Змії не переносять золу і вугілля. Якщо весь врожай вже зібрано, можна підпалити ділянку, а точніше залишки сухої трави. Якщо до таких кардинальних заходів вдаватися немає можливості, спаліть на ділянці стару автомобільну покришку. Запах паленої гуми змусить змій шукати собі новий притулок.
6
Використовуйте різні хімікати. Розкладіть по периметру ділянки гербіцид або селітру. Якщо у вас є мотузки з овечої вовни, простягніть їх уздовж паркану. Нитки повинні бути необроблені, з характерним запахом.
7
Заведіть кішок і котів, вони допоможуть в лові змій , а заодно і гризунів.
Зверніть увагу
Ви повинні знати, як діяти, якщо змія все ж вкусила. Викличте лікаря, пийте більше простої води, не обробляйте рану і не перетягуйте її. Відсмокчіть отруту. Голова повинна бути нижче рівня тіла, щоб до мозку надходило достатньо крові.
Корисна порада
Дотримуйтесь запобіжні заходи. Ходіть по ділянці у високих гумових чоботях. Не панікуйте, якщо побачили змію, а обережно підіть.