Як включити проектор.

Комп'ютерний відео проектор вимагає більш складної процедури включення і виключення, ніж звичайний монітор. Від недотримання послідовності дій в ході цієї процедури може достроково вийти з ладу дорога проекційна лампа.
Інструкція
1
Переконайтеся, що комп'ютер, проектор і монітор (при його наявності) відключені від мережі. Також переконайтеся в тому, що проектор має той же відеоінтерфейс, що і відеокарта машини (VGA або DVI).
2
Якщо комп'ютер настільний, від'єднайте від нього монітор.
3
Підключіть проектор входять до його комплект поставки шнуром до відеокарти комп'ютера замість монітора. На самому проектор е з двох однакових роз'ємів виберіть той, який позначений як "Computer in".
4
При наявності монітора підключіть його до гнізда проектор а, що має позначення "Monitor out".
5
Подайте харчування на всі пристрої. Комп'ютер і монітор включіть звичайним чином. Зверніть увагу на те, що на проектор е двоколірний світлодіод рівно світиться жовтим.
6
Зніміть кришку з об'єктива. Натисніть на проектор е кнопку включення. Двоколірний світлодіод залишиться жовтим, але почне блимати. Це означає, що запущена послідовність автоматичного плавного розігріву проекційної лампи. На певному етапі цієї послідовності включиться вентилятор, потім з'явиться неяскрава заставка з назвою проектор а. Коли вона стане яскравою, двоколірний світлодіод змінить колір на зелений, а апарат почне циклічний пошук джерела сигналу, поки не знайде комп'ютер. Після цього ви побачите на великому екрані те ж зображення, що і на моніторі.
7
Якщо ви використовуєте ноутбук, може знадобитися ще одна процедура. Натисніть на його клавіатурі комбінацію клавіш, що служить для перемикання між вбудованим екраном і виходом на монітор. Вона вказана в інструкції, наприклад, "Fn" + "F8". Зазвичай перше натискання цього поєднання клавіш перемикає висновок з вбудованого екрану на вихід, друге змушує працювати і те і інше, а третє знову включає тільки вбудований екран.
8
Для регулювання розмірів зображення використовуйте важіль, а для настройки фокусування - кільце поруч з об'єктивом.
9
Після завершення використання проектор а вимкніть комп'ютер і монітор звичайним чином. Для виключення самого проектор а натисніть на ньому кнопку управління живленням два рази. Запуститься послідовність плавного охолодження лампи, а двоколірний світлодіод почне блимати зеленим. Тільки коли він знову почне світитися жовтим і рівно, проектор можна відключати від мережі. Потім надіньте на об'єктив кришку, від'єднайте всі силові кабелі, а монітор підключіть назад до комп'ютера безпосередньо.