Як виховати сміливість.

Несміливі і нерішучі люди, як правило, пасивні і сором'язливі. Боязкість заважає їм здійснити свої мрії, домогтися успіху в кар'єрі та особистому жізні.Жізнь несмілого людини нудна і сповнена рутини. Але її можна зробити цікавою, якщо стати трохи сміливіше.
Вам знадобиться
  • щоденник
Інструкція
1
Подумайте, що б ви зробили, якби були трохи сміливіше і рішучіше. Які мрії ви б втілили в життя? Запишіть всі свої нереалізовані плани в щоденник. Для кожної справи виберіть дату, коли його можна осуществіть.Перечісліте всі причини, чому ви не можете зробити цього. І напишіть, як можна усунути всі обставини і причини, які заважають реалізувати мрію. Намагайтеся усувати причини поступово, щоб досягти мети.
2
Спробуйте поміняти імідж. Зміна зачіски, одягу, стилю спілкування спричинить за собою зміну вашого світовідчуття. Ви змінитесь, як особистість. Це на підсвідомому рівні змусить вас стати сміливіше.
3
Подумайте, чому ви найбільше боїтеся. Напевно, ви боїтеся бути осміяним, втратити свою важливість у разі конфузу. Це головна причина стеснітельності.Но адже через день про ваш вчинок вже ніхто не згадає. Людей більше цікавлять їхні власні проблеми. Не думайте про те, що подумають про вас оточуючі.
4
Вчіться бути товариським. Не соромтеся розмовляти з незнайомими людьми, розповідати їм щось. Це дозволить вам стати більш відкритим в плані спілкування і знайти упевненість в собі. Поступово це увійде в звичку.
5
Стати ризиковим людиною. Здійсніть вчинок, про який раніше ви і не думали. Наприклад, прокотіться на «американських гірках», зробите стрибок з парашютом.Заводіте нових друзів, відвідуйте нові для вас місця. Кожен день відкривайте для себе щось нове та цікаве. Череда сміливих вчинків захопить вас, і до свого колишнього життя ви не захочете повертатися.
6
Поспостерігайте за сміливими людьми. Подивіться, як вони вирішують свої проблеми, як себе ведуть. Подумайте, а як би вони вирішили ваші проблеми, які методи застосували б при етом.Посмотріте, як сміливі люди розмовляють, виступають. У складній ситуації уявіть, що на вашому місці знаходиться конкретний смілива людина, і дійте, як він.
7
Думайте щоранку про те, чого ви досягли, скільки перешкод вже подолали. Повторюйте собі, що впевненість в собі зростає з кожним днем. І пам'ятайте, що « сміливість міста бере».
Зверніть увагу
Не проявляйте зайвої і непотрібної хоробрості. Це може послужити погану службу.
Корисна порада
Спробуйте проявити сміливість там, де вас ніхто не знає.