Як відновити руку після інсульту. інсульт терміни відновлення.

В даний час інсульт по праву можна вважати одним з найнебезпечніших і важких захворюванням нервової системи. Він являє собою порушення мозкового кровообігу або, просто кажучи, крововилив в мозок. Щоб уникнути інсульту необхідно вести правильний і здоровий спосіб життя, менше курити і вживати алкоголь, тоді ймовірність інсульту можна значно зменшити.
Інструкція
1
У різних людей наслідки інсульту також різняться. У одного пропадає мова, в іншого - пам'ять, третій починає погано ходити, а у четвертого німіє і віднімається рука. Відновлення після інсульту - це складний багатоетапний процес, який можна розділити на психологічну і фізичну реабілітацію. Психологічне відновлення включає в себе відвідуванням психотерапевта, постійну роботу над собою і вироблення позитивного настрою на життя. Думайте про одужання і будьте націлені на позитивний результат. Позитивні думки в поєднанні з комплексом вправ поставлять вас на ноги.
2
Регулярні вправи з відновлення після інсульту є основним складовим компонентом фізичної реабілітації. Для отримання правильних інструкцій по виконанню вправ для руки проконсультуйтеся з фізіотерапевтом, який підбере найбільш підходящий для вас комплекс вправ. Ні в якому разі не опускайте руки і не впадайте у відчай, якщо очікуваного результату довго немає. Рано чи пізно ви відчуєте, що рука починає нормально працювати. З плином часу повністю відновивши її працездатність, ви зможете знову жити активним повноцінним життям, займатися спортом і виконувати щоденну рутинну роботу.
3
Якщо не вдається повернути рухову активність руки в домашніх умовах, то пройдіть відновлення після інсульту в санаторії, де вам нададуть належний догляд і забезпечать регулярне проходження всіх необхідних процедур. Запишіться на курси спеціального масажу, що значно прискорить реабілітацію вашого організму після інсульту . Проведений досвідченим майстром масаж допоможе в найкоротші терміни нормалізувати кровообіг в області руки, що само по собі є дуже важливим, так як нормальний кровообіг сприятиме відновленню моторики і рухової активності вашої руки. Слідуйте вищеописаним рекомендаціям, це допоможе вам у найкоротші терміни впоратися з хворобою і повернути радість повсякденному житті.