Як захищати грунт на полях.

Багато з нас до цих пір пам'ятають, як в дитинстві їздили до бабусь і дідусів в села. Будинки, тварини, хліва, прибудови, і звичайно ж, поля, величезні або невеликі домашні городи. Щорічні перекопування, добриво, бороненіе - ми тоді насилу розуміли, навіщо це треба було, а зараз, коли ми обзаводиться своїми дачами, розуміємо, що все це робилося для захисту ґрунту, щоб вона була більш родючою. Для того, щоб захищати грунт на полях, в арсеналі людини величезний набір інструментів, якими можна і потрібно користуватися.
Вам знадобиться
  • - обладнання для поливання
  • - органічні добрива
  • - мінеральні добрива
  • - саджанці дерев
Інструкція
1
Систематично поливайте грунт, в тому випадку, якщо довгий час немає дощу або стоїть сильна спека. Ідеальне виконання даного пункту - щоденна поливка, так ви вбережете свої поля від пересихання.
2
Чи не випалюйте поля від торішньої трави і рослин. Стерня сприятливо позначиться на ґрунті якщо буде гнити і утворювати перегній, удобрюючи ґрунт. Якщо ви косіть траву то прибирайте її граблями, а не спалюйте коли вона висохне.
3
Слідкуйте за тим щоб в грунті завжди було достатньо мінеральних добрив. Мінеральні речовини - запорука здорового життя рослин, які знаходяться в грунті і нормального балансу ґрунту.
4
Систематично удобрюйте грунт натуральними органічними добривами. Це зробить грунт більш жирної і родючою.
5
По можливості не використовуйте важку гусеничну техніку. Це дозволить самому родючому верхньому шару грунту - гумусу - довше проіснувати недоторканим і неушкодженим.
6
насаджують лісосмуги по периметру. Це вбереже поля від сухого вітру і дозволить їм накопичувати більше вологи.
7
Лісосмуги, насаджені по периметру, також будуть сприяти більшій масі снігу на полях. Чим більше снігу тим менше промерзає грунт і тим тепліше буде рослинам і грунті під масою снігу. Більш того, навесні коли сніг буде танути грунт отримає колосальний обсяг мінеральних добрив.
8
борону поля. Це дозволить волозі рівномірно осідати по всьому периметру полів, борозни затримуватимуть вологу, мінеральні солі і не дозволять їм бути Віднесених вітром.
9
Своєчасно перекопуйте поля.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не дозволяйте утворюватися сміттю!
Корисна порада
Боріться з ярами! Не дозволяйте їм утворюватися, своєчасно перекопуйте і удобрюйте грунт!