Як підключити автомобільну магнітолу. Як підключити могнітофон на мопед.

Від якості установки автомагнітоли на машину залежить якість її звучання і довговічність апаратури. Помилки, допущені при монтажі аудіосистеми, можуть привести до поломки магнітоли і динаміків, а також до короткого замикання в електричній схемі авто. Тому процес інсталяції повинен проводиться з урахуванням всіх тонкощів і з виконанням правил безпеки.
Інструкція
1
живити магнітолу безпосередньо від акумулятора. При цьому не переплутайте мінусовій провід з додатним, щоб не вивести з ладу аудіосистему або її компоненти. Безпосереднє запітиванія від акумулятора забезпечить максимальну потужність роботи магнітоли і відсутність різноманітних перешкод в її роботі. Як варіант, можете підключити живлення магнітоли до замку запалювання або до прикурювача. Цей варіант трохи гірше, зате максимально простий у виконанні. Зверніть увагу: плюсової провід повинен бути мідним, багатожильним, з перетином не менше 4 кв.мм. і максимально короткою довжиною. На цей провід встановіть додатковий запобіжник, номіналом від 10 до 20 А. Він повинен бути встановлений на відстані не менше 400 мм від АКБ і забезпечений якісною ізоляцією. Мінусовій провід теж візьміть мінімальної довжини. Прокладіть обидва цих дроти без скруток і якнайдалі від інших споживачів. Підключіть їх до магнітоли в останню чергу. Ні в якому разі не торкайтеся плюсовим проводом корпусу магнітоли або якого-небудь акустичного дроти.
2
Клеми динаміків мають плюсову і мінусову маркування. Найчастіше мінусова клема вузька, а плюсова ширша. Акустичні дроти теж промарковані: мінусовій провід має чорну смугу на ізоляції, плюсової провід цієї смуги не має. При підключенні проводів не переплутайте мінусові проводи й клеми з плюсовими. На потужних магнітолах для кожного каналу використовується своя пара проводів і їх теж не слід плутати або міняти місцями. Не заземлюють динаміки на корпус автомобіля - максимальна гучність істотно знизитися, з'являться спотворення в звуці. В малопотужних магнітолах можуть бути відсутні дроти з чорною смугою. В цьому випадку заземлення всіх динаміків підключіть до чорного (мінусового) проводу магнітоли. Заземлення магнітоли підключіть до мінусового проводу від АКБ.
3
Якщо на динаміках старого автомобіля немає маркувань, для визначення плюсового дроти візьміть будь-яку справну батарейку і підключіть плюс і мінус динаміка до батарейці. При правильно вибраній фазировке дифузор динаміка висунеться назовні. При неправильної фазировке - вдвінется всередину. Неправильно виставлена фазировка динаміків веде до втрати якості звуку, потім до виходу з ладу динаміка, а потім магнітоли. Це найпоширеніша помилка самостійної установки аудіосистеми та її компонентів.
4
На вже встановленої магнітолі перевірити правильність фазування можна таким способом. Увімкніть авто магнітолу , переведіть максимальну потужність на один з динаміків. Потім виставте рівномірний баланс на все динаміки. Якщо після цього потужність звуку і низьких частот помітно ослабли, значить, фазировка обраного динаміка порушена і її слід поміняти. Цим методом послідовно перевірте фазировку всіх динаміків.
5
У разі установки динаміка в нештатное місце, вирізаючи в металі отвори під посадкові місця, перед установкою динаміка і перед кожною його приміркою зберіть магнітом з країв отворів стружку і протріть краю дрантям. Всі види динаміків встановлюйте згідно інструкції по установці.
6
Не використовуйте з'єднувальні дроти, що йдуть в комплекті з акустичною системою. Вони призначені для допоміжної акустики: коли потужність динаміка не перевищує 20 Вт, а діаметр 13 см. Для основних динаміків потужністю від 40 Вт і діаметром від 16 см використовуйте спеціалізовані спрямовані акустичні дроти з безкисневої міді і з перетином 1-4 кв.мм залежно від потужності. На цих проводах повинна бути мідна ізоляція із зазначенням стрілкою напряму від магнітоли до динаміка.
Корисна порада
1. При проведенні всіх видів робіт і операцій, постійно звіряйтеся з інструкцією по установці магнітоли.2. На проводах підключення магнітоли і акустичних проводах можуть бути нанесені написи (англійською мовою), що розкривають призначення провода.3. Всі проводи повинні мати якісну ізоляцію (на морозах краще силіконова), відповідне перетин і правильну прокладку (далеко від силових проводів інших споживачів). Уникайте закрученности проводів, їх зайвої дліни.4. Прокладка проводів повинна бути закритого типу, тобто захищена від перетирання і зачіпань ногами. Особливу увагу приділіть прокладці проводів від дверей до стійок.
Багато хто хоче встановити в свою машину сабвуфер , але в електротехніці сильні деякі. Тому, перш ніж взятися за справу, слід вивчити загальні принципи підключення даного пристрою, тому як неправильне підключення спричинить за собою пошкодження обладнання.
Інструкція
1
Для того щоб підключити активний сабвуфер до автомагнітоли, до нього слід підвести живлення. Як правило, харчування забезпечується автомобільним акумулятором. Сабвуфер на піках низьких частот може споживати достатньо велику потужність, тому в цей момент нерідко можна спостерігати зменшення яскравості включених світлових приладів автомобіля.
2
Для безпеки та захисту електричної системи автомобілів від перевантаження в цьому випадку рекомендується встановити конденсатор, дотримуючись полярності. У ланцюзі він повинен стояти з сабвуфер ом паралельно. Також в цілях пожежної безпеки, ставлять захист від короткого замикання: на позитивному проводі, що йде від акумулятора до сабвуфер у, на відстані 40 см від клеми акумулятора ставиться запобіжник на 40А. Після виконання вищевикладеного можна перейти до підключення сабвуфер а до автомагнітоли.
3
Так як сабвуфер в даному випадку активний, то це означає, що в ньому є вбудований підсилювач. Отже, щоб підключити активний сабвуфер до автомагнітоли, ніяких додаткових зовнішніх підсилювачів не буде потрібно. Для його підключення до магнітоли існує інтерфейс RCA (також відомий як «тюльпан»).
4
Якщо ж на автомагнітоли немає спеціального виходу для підключення сабвуфер а, то його доведеться підключати до типових виходам на колонки, але при цьому необхідно використовувати фільтр низьких частот, в районі 20-250Hz. Це робиться для того, щоб динамік сабвуфер а відтворював тільки певний діапазон частот, це позитивно позначається на якості звучання, зберігається амплітудно-частотна характеристика обладнання.