Як вибрати ліжко дитині.

Під час вагітності кожну маму хвилює питання, як правильно вибрати ліжко для свого малюка. Вибір дитячого ліжечка - дуже важливий і відповідальний момент для батьків, тому що повноцінний сон необхідний для розвитку і зростання дітей. Тому мамам і татам необхідно підійти до ситуації з усією серйозністю і уважністю. Адже ліжечко повинна дарувати малюкові відчуття захищеності і спокою.
Інструкція
1
При виборі дитячого ліжечка зверніть увагу на її безпеку. Вона повинна бути зроблена з екологічно чистого матеріалу (дерева).
2
Висота ніжок повинна бути близько 80 сантиметрів. Ліжко не повинна бути занадто вузькою, так як діти крутяться уві сні. Тому її поперечник повинен бути не менше 60-65 см. Дно дитячого ліжечка має бути рівним і плоским.
3
Найбільш зручні в застосуванні дво- і трирівневі ліжечка. Перший рівень призначений для немовлят. Другий - для дітей, які вміють сидіти, а третій - коли малюк варто. Можна використовувати тільки дворівневі ліжечка. У них дитина лежить, а коли починає сидіти дно ліжечка опускається, минаючи середній рівень.
4
При виборі дитячого ліжечка зверніть увагу на її зручність як для малюка, так і для вас. При цьому врахуйте, що в ній малюк буде спати до 3 років. Краще всього використовувати ліжечко на коліщатках, - її можна без зусиль пересунути під час прибирання.
5
Для зручності можна купити ліжечко на коліщатках, що є одночасно гойдалкою. Для цього, щоб ви могли покачати своє чадо, треба просто їх зняти. А щоб малюк не вдарився головою об її стінки, використовуйте бампер (обкладка для ліжечка) або згорнуту ковдру. Якщо ви вирішили застосувати друге, то оберніть ковдру простирадлом і обкласти їм простір навколо матраца.
6
Важливим складовим дитячого спального місця є матрац. Можна купити ліжечко в комплекті з ним або окремо. Але в обох випадках вибирайте матрац їх трави, сіна, вати або поролону.
7
Якщо ви є прихильником фен-шуй, то вимоги до ліжечка будуть зовсім інші. Вона не повинна бути на коліщатках, бо вони символізують нестабільність. Дитина в такій ліжечку буде рости нервовим і неспокійним. У неї повинна бути суцільна спинка. Сприятливими є напівкруглі і прямокутні спинки. А несприятливими - хвилеподібні, гратчасті, трикутні, мідні та з прутів.
Зверніть увагу
Не купуйте малюкові ліжечко з балдахіном. Це тільки буде заважати йому вільно дихати.
Корисна порада
Не використовуйте дитині до року подушку, вона йому не потрібна.