Як купити книгу в інтернет-магазині.

Сьогодні Всесвітня Павутина пропонує людині не тільки пошук інформації, безліч розваг або заробіток, а й також іншу дуже корисну функцію - замовлення та придбання товарів. Якщо ви хочете купити щось, але не можете знайти в своєму місті, або знайшли, але дуже дорого, то інтернет буде тільки на допомогу. Розглянемо, як купити книгу в інтернет - магазині .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер.
  • - Підключення до інтернету.
  • - Електронний гаманець.
  • - Паспорт (при отриманні).
Інструкція
1
Для початку вам потрібно зареєструватися в обраному інтернет - магазині . Процедура займає зовсім небагато часу, внаслідок цього у вас з'явиться власна віртуальна корзина, куди при покупці складатимуться товари, зокрема, книги. Якщо у вас вже є електронний гаманець, то можна оплатити товар до його фактичного приходу до вашого міста. У багатьох магазинів зараз ця функція успішно працює і полегшує життя як покупцю, так і продавцю.
2
Якщо знаєте, яку саме книгу вам треба, її автора і назву, то буде простіше зробити замовлення. Якщо забули, то завжди в допомогу пошук на сайті. Також багато магазинів зробили функцію дзвінка з телефону, скайпу або переписки через ISQ. Після того, як знайшли потрібне видання (або цілий комплект книг), здійснюєте безпосереднє замовлення. Після попадання товару в корзину вибираєте спосіб оплати. На сьогодні цей вибір досить великий: через платіжні термінали, через мобільний телефон, за допомогою пластикової карти, електронної форми оплати, оплата подарунковим сертифікатом, готівковий розрахунок, післяплатою та ін.
3
Спосіб доставки потрібно вибрати до самої покупки. Це може бути пошта Росії, експрес-служба (DHL наприклад), власна кур'єрська доставка інтернет -магазину, самовивезення. Багато інтернет -магазин знаходяться в Москві, так що там можна вивести самому, або за допомогою кур'єра.
4
Тепер, коли ви купили книгу в інтернет - магазині , потрібно чекати доставки. Через пошту це відбувається близько 2-5 тижнів, через експрес-службу близько 4-9 днів (це дорожче), швидко доставляється за допомогою власної кур'єрської доставки. Якщо у вашому місті є точка самовивозу, то просто приїжджаєте туди і забираєте свої книги. Якщо була зроблена передоплата, то грошей з вас не зажадають.
Зверніть увагу
При отриманні завжди перевіряйте повноту комплектації, якість, схоронність!
Зараз зовсім необов'язково відкривати магазин щоб здійснювати торгівлю. Достатньо мати інтернет-сайт, на якому будь-який бажаючий може ознайомитися з товаром, виставленим на продаж і зробити замовлення. Для того, щоб створити електронний магазин , достатньо виконати кілька простих дій.
Інструкція
1
В першу чергу, визначитеся з цільовою аудиторією. Визначте її вікові обмеження, рід занять, а також товари, які їй можуть бути цікаві. Це необхідно щоб визначити товари, які можуть бути супутніми. Чим більш вузькоспеціалізованим буде ваша торгівля тим більше екслкюзівним буде ваш товар. З іншого боку, чим ширше ваш товарний асортимент, тим більше покупців ви зможете залучити. Знайдіть золоту середину.
2
Запустіть сайт, використовуючи безкоштовний веб-хостинг або платний. У разі, якщо ви володієте достатніми знаннями в цій сфері, створіть сайт самостійно, використовуючи Adobe Dreamweaver. Дана програма зручна тим, що до неї можна легко знайти безліч шаблонів, а також відеоуроків по експлуатації. В іншому випадку замовте сайт студії веб-дизайну.
3
Продублируйте ваш сайт, створивши групу в соціальній мережі. Використання соціальної мережі дозволить мати постійний зворотний зв'язок з потенційними покупцями. Використовуючи спам, ви також зможете залучити більше клієнтів ніж використовуючи інтернет-рекламу. Залучайте покупців бонусами і знижками. Періодично влаштовуйте знижки на певні групи товарів. Підтримуйте активність в групі, зацікавлюйте користувачів мережі не тільки на просто покупку, але і на залучення нових клієнтів. Ведіть облік товару, купленого кожним клієнтом і по накопиченні певної кількості надавайте гарантовану знижку.
4
Співпрацюйте з сайтами, а також групами соціальної мережі, які присвячені тематиці, котрая може бути цікава вашої цільової групі в рамках контексту ваших товарів. Рекламуйте послуги один одного, обмінюйтеся рекламою знижок та акцій. Пам'ятайте, що чим більше людей дізнаються про ваші послуги тим більше клієнтів у вас буде.