Як провести газ до будинку.

Газ - це такий джерело тепла, установка якого може попсувати нервів кому завгодно. Але подальше обслуговування газового опалення коштує сущі копійки.
Інструкція
1
Газифікацію будь-якого будинку слід починати з обігу в газовий комітет, щоб отримати технічні умови на проектування. Здаємо туди відповідну заяву, ІПН, техпаспорт БТІ на будівництво будинку і свої паспортні дані. Чекати доведеться від двох тижнів до місяця.
2
З технічними умовами звертаємося в проектну організацію, ознайомившись попередньо з вартістю і ліцензією. Організація обрана, на об'єкт для замірів виїжджає проектувальник. З ним обговорюємо марку встановленого обладнання та розміщення на об'єкті газових приладів. Проектувальник узгодить проект з міськгазів, а на це йде ще 15 днів.
3
Вибираємо потім монтажну організацію. Підписуємо договір, не забуваючи обумовити всі терміни. Ця ж організація і здає міськгазів дану ділянку газопроводу в експлуатацію. Термін приймання може йти до місяця. Позитивне рішення зобов'язує замовника до виплати коштів за технагляд. Коли роботи закінчені, підрядник готує всі документи і здає представнику Міськгазу, де ці папери будуть зберігатися.
4
Не пізніше, ніж через 21 день після передачі пакета документів в Міськгаз, газова служба пломбує лічильник і укладає із замовником договір, за яким і буде поставлятися газ на об'єкт. Зрозуміло, замовнику пропонують пройти невеликий курс навчання техніки безпеки. Потім замовник оплачує врізку в магістральний газопровід, здійснювану відповідною службою.
5
Після всіх цих операцій замовнику слід викликати службу газу, щоб та відкрила газовий кран, здійснила пуск газу на об'єкт, а також перевірила обладнання на наявність витоків і запустила прилади.
6
Ваші муки вже ось-ось закінчаться. Залишилося лише запросити представника організації сервісного обслуговування, з якою потрібно укласти договір. Цей договір забезпечить введення вашого газового обладнання в експлуатацію. Ця дія обов'язково має бути виконано, якщо ви хочете зберегти гарантію.