Як організувати інтернет-трансляцію.

Організація інтернет-трансляції - найкраще рішення, якщо ви хочете поділитися з друзями або шанувальниками якою-небудь подією, що відбувається в реальному часі. Для її створення достатньо мати швидкий інтернет і акаунти в деяких сервісах.
Інструкція
1
Можливість створення інтернет-трансляції є у всіх користувачів соціальної мережі «Мій Світ». Для реєстрації в цій соціальній мережі просто створіть поштову скриньку на поштовому сервісі Mail.ru. При цьому процедура реєстрації буде дещо відрізнятися від стандартної, і по її закінченні вам потрібно буде вказати свої особисті дані, заповнити поле інтересів, а також завантажити свою фотографію. Для того щоб створити інтернет- трансляцію, відкрийте головну сторінку проекту «Мій Світ» (http://my.mail.ru/) і в лівій частині сторінки натисніть на посилання «Відео». На наступній веб-сторінці натисніть на кнопку «Створити відео трансляцію». Відкриється сторінка трансляції, на якій ви зможете бачити зображення зі своєю веб-камери. Переконайтеся, що камера якісно захоплює відео, після чого натисніть посилання «Почати трансляцію». Інтернет-трансляція з вашої веб-камери почалася. Щоб поділитися з друзями, надішліть їм посилання на трансляцію, яка розташовується під відео (дане посилання має вигляд http://video.mail.ru/mail/username/_bcast).
2
Організувати трансляцію також можна на російському відеохостингу Smotri.com. Для отримання можливості створення власної інтернет-трансляцій зареєструйтеся на сайті проекту. Зареєструвавшись, увійдіть на сайт під своїм логіном. Тепер на головній сторінці ви можете бачити посилання «Створити трансляцію». Натисніть на неї. Потім виберіть вид майбутньої трансляції: це може бути тимчасова трансляція або постійний канал. Запис тимчасової трансляції буде видалена відразу після її закінчення, а відеотрансляція з постійного каналу буде зберігатися завжди і повернутися до неї ви можете в будь-який час. Аналогічним чином можна організувати інтернет- трансляцію на сервісі Rutube.ru.
3
Для організації прямих інтернет-трансляцій також існує спеціальний софт, що підтримує роботу як з веб-камерами, так і зі спеціальними відеоплатами. Однією з таких програм є Webcam Plus, яку можна завантажити за посиланням http://www.akcentplus.ru/webcam/WebcamPlusSetup.exe.
Новітні технології дозволяють людям з різних країн спілкуватися в режимі онлайн і бачити один одного. До того ж, існує безліч програм, які дають можливість організувати трансляцію в будь-якій точці планети, де є інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - навушники або колонки.
Інструкція
1
Використовуйте програму Skype. Якщо у вас хороші колонки, а також є можливість програвання відео, тоді цей варіант для вас. До того ж, він абсолютно нічого не варто. Відкрийте програму, скачавши інсталяційний файл, і виконавши інсталяцію. Внесіть в список контактів тих людей, для яких ви збираєтеся влаштувати веб-конференцію.
2
Перенесіть їх імена в праве поле. Клікніть на зелену кнопку з функцією «Відеодзвінок». Як тільки учасники зборів приймуть виклик, ви відразу зможете розпочати мовлення.
3
Розгляньте варіант співпраці з сайтом «Як провести вебінар». Це вже більш «просунутий» сервіс, який є одним з найпопулярніших в рунеті. За допомогою нього ви можете проводити веб-трансляції на 15-500 учасників одночасно. Причому, вас приємно здивує якість трансляції.
4
Внесіть свої дані на цьому сайті, якшо по кнопці «Запитати пропозицію». Після активації вашої поштової скриньки ви зможете замовити тариф для своєї організації. Якщо ви сумніваєтеся в роботі сервісу, то ви можете скористатися 14-ти денним безкоштовним періодом користування послугами телеконференції.
5
Зареєструйтеся на «Міжнародному сервісі вебінарів». Цей ресурс дозволяє вам проводити веб-трансляції, перебуваючи в спеціальній кімнаті. Ви можете використовувати як голосову передачу, так і відеодзвінки. До того ж, на цьому сайті є можливість демонстрації матеріалу у вигляді презентації.
6
Оберіть розділ «Тариф». Клікніть потрібний вам план і натисніть «Оплатити і замовити». Після оплати вам буде висланий на електронну адресу логін і пароль для входу в кімнату. Дайте запрошувальну посилання всім учасникам конференції. Як тільки всі будуть всередині кімнати, можете починати вести веб- трансляцію .
Корисна порада
Вибір ресурсу залежить від кількості учасників. Підбирайте собі сервіс, виходячи зі своїх цілей і пріоритетів.