Як збільшити швидкість інтернету в комп'ютері.

Користуватися послугами високошвидкісного доступу в інтернет, які, найчастіше коштують досить дорого, дозволити собі може не кожен. Проте кожен може збільшити швидкість інтернет-з'єднання кілька оптимізувавши його використання.
Інструкція
1
З'ясуйте, які додатки, що працюють у фоновому режимі, використовують інтернет-з'єднання. Це можуть бути менеджери закачувань, клієнти торрент-трекерів, приймачі телебачення і радіо, що транслюється онлайн. Закрийте ці програми, якщо необхідність в їх роботі відсутня, або встановіть обмеження на витрату трафіку в їх налаштування. У торрент-клієнтів і менеджерах закачувань виставте максимальну швидкість завантаження що дорівнює не більше 20 відсоткам пропускної можливості вашого каналу. У тілі і радіоприймачах виберіть менший бітрейт завантажуваних медіафайлів. Ці дії допоможуть відчутно підвищити комфорт при використанні інтернету.
2
Змініть деякі налаштування вашого браузера. Це також може допомогти у збільшенні швидкості інтернет-каналу. Наприклад, якщо при перегляді веб-сторінок ви не звертаєте уваги на картинки, читаючи тільки текст, то відключивши їх завантаження ви помітно підвищите швидкість відкриття сайтів. У налаштуваннях також можна відключити завантаження звуків, відеороликів та іншого мультимедійного контенту, який вимагає великих витрат трафіку. При відключенні цих елементів і плагінів веб-сторінки потерплять значну втрату в "красі", але комфорт при їх перегляді відчутно підвищиться. Крім цього, для збільшення швидкості інтернету можна використовувати засоби стиснення контенту, наприклад Opera Turbo. Однак, при включенні даної функції деякі елементи веб-сторінок можуть працювати некоректно.
3
Для збільшення швидкості інтернету можна застосовувати програми, що збільшують швидкість роботи операційної системи в цілому. За допомогою цих програм вимкніть приховані системні служби, а також заблокуйте автоматичне завантаження програм, що використовують інтернет-з'єднання. Ці дії безсумнівно нададуть позитивний вплив на швидкість інтернету.
Швидкість Інтернету залежить від багатьох параметрів, серед яких особливо тарифного плану, віддаленість від передавальної станції, навантаження на мережу, наявність вірусів на комп'ютері, особливість налаштування браузерів і операційної системи. Найдієвішим способом збільшити швидкість Інтернету є зміна тарифного плану або провайдера, але є й інші способи, які не потребують фінансових витрат.
Інструкція
1
Перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів. Не виходьте в мережу, якщо у вас не стоїть антивірусна програма.
2
Вимкніть підтримку java-додатків, анімованих картинок та інших дрібниць, якими так люблять прикрашати сайти багато веб-дизайнери. Вони не несуть смислового навантаження, будучи, по суті, звичайною рекламою, зате в кілька разів уповільнюють завантаження та відкриття сторінок.
3
Налаштуйте свій браузер таким чином, щоб при відкритті сторінок не вантажилися мультимедійні файли. Скасуйте функцію зберігання тимчасових файлів браузером.
4
Використовуйте ті браузери, які дозволяють стискати трафік і не вантажити непотрібні зображення. Налаштуйте банер-фільтри - це прискорить завантаження на 30-40%.
5
Придбайте і підключіть спрямовану антену. Це метод прискорить швидкість Інтернету в кілька разів, якщо у вас бездротове з'єднання.
6
Вимкніть служби сервісу (QoS, Скайп), BitTorrent клієнт, поновлення антивірусів і системних програм. Они «з'їдають» трафік, часто не повідомляючи про це користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h_Db5YFDuZQ
Корисна порада
Якщо стоїть USB-модем, можна збільшити швидкість, збільшивши при цьому біти в секунду в параметрах портів.