Як розрахувати блок живлення на комп'ютер. скільки ват споживають модулі пам'яті на 2гб.

Блок харчування - це складова частина системного блоку, що дає харчування всім іншим функціональним елементам комп'ютера : материнської платі, вінчестера, оперативної пам'яті, приводу. Від того, які комплектуючі встановлені в комп'ютері, буде прямо залежати необхідна потужність блоку харчування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт http://www.hardware-portal.net/readarticle.php?article_id=32. Там представлений список процесорів і відеокарт з приблизним значенням електроспоживання. Щоб дізнатися необхідну потужність блоку харчування, виберіть свою модель процесора (наприклад, Core 2 Duo E6700 - 62 Вт), далі визначте, скільки споживає ваша відеокарта (наприклад, GeForce 7950GT - 61 В). Потім визначте, скільки в середньому споживають інші комплектуючі. Наприклад, у вас 2 Гб ОЗУ (близько 20 Вт), вінчестер (в середньому, 25 Вт) і два кулера (8 Вт). Разом, в сумі отримуємо близько 170 Вт Завжди треба враховувати значення з запасом, тому розрахунок блоку харчування в даному випадку дає результат - 200 Вт
2
Перейдіть на сайт http://www.casemods.ru/services/raschet_bloka_pitania.html і використовуйте онлайн-калькулятор потужності БП, щоб дізнатися, який блок харчування вам придбати. У першому полі виберіть марку процесора (наприклад, Athlon-64 4000), потужність в наступному полі встановлюється автоматично, залежно від виду обраного вами процесора. Далі в поле «Розгін» встановіть його значення, якщо, звичайно, ви робили розгін свого процесора. Далі встановіть значення для кулера процесора. В наступному полі встановіть кількість вінчестерів на вашому комп'ютері та оптичних приводів. Приміром, у вас 2 жорстких диска і 1 привід. Далі встановіть потужність своєї материнської плати, щоб дізнатися потужність блоку харчування. В наступному полі встановіть кількість вентиляторів. Далі встановіть кількість чіпів пам'яті.
3
Виберіть у наступному розділі модель вашої відеокарти - це теж необхідно для того, щоб визначити потужність блоку харчування. Наприклад, у вас GeForceFX 5900. Далі буде автоматично підставлено значення потужності для відеокарти. Встановіть значення розгону, якщо він проводився. Внизу буде відображено значення потужності для вашого комп'ютера . Перша цифра - енергоспоживання процесора, далі загальна потужність і остання цифра - пікова потужність комп'ютера . Орієнтуйтеся на останню цифру при покупці блоку харчування. У нашому прикладі вийшло 234 Вт Тому потужність блоку харчування повинна бути не менше даної цифри.
Блок харчування - одна з найважливіших складових комп'ютера. Від його потужності залежить якість роботи ПК. Якщо блок харчування згорить, то половина комплектуючих вашого комп'ютера може вийти з ладу.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Потрібно правильно розрахувати потужність пристрою, перш ніж встановлювати додаткові комплектуючі, наприклад, додаткові жорсткі диски. Як розрахувати блок харчування? Перш ніж приступати до розрахунків, уважно вивчіть цифри на самому блоці. Велика цифра на моделі вказує загальну потужність. Але ви повинні пам'ятати, що при роботі комп'ютера потужність буде нижчою. Це залежить від ефективної навантаження, тобто ККД, і напрацюванню на відмову, яка складається з певного навантаження і температури.
2
Ефективність роботи блоку харчування залежить від комплектуючих вашого комп'ютера: кількості жорстких дисків, від процесора, відеокарти, оптичних приводів і т.д. Блок харчування, до всього іншого, повинен володіти деяким запасом потужності, щоб при необхідності можна було встановити додаткове обладнання.
3
При розрахунку потужності блоку харчування підсумуйте потужність всіх комплектуючих вашого комп'ютера, тобто того обладнання, що підключене до нього зараз. Сума потужності всього обладнання повинна бути нижче потужності вашого блоку харчування. Інакше він просто не витримає навантаження.
4
На сайті http://www.coolermaster.outervision.com/ви можете розрахувати потужність блоку харчування, яка необхідна для вашого комп'ютера. Відповідно до цих розрахунків здобувайте пристрій для власного персонального комп'ютера. Також можна почитати в інтернеті різні огляди новинок, які випускаються практично щомісяця. Як правило, нові моделі дозволяють підключати потужні комплектуючі до комп'ютера, і забезпечувати при цьому повноцінне живлення від електромережі.