Як відновити файли з відформатованої флешки.

Бувають випадки, коли ми випадково видаляємо потрібну інформацію або форматіруем не той диск або флешку. Є способи відновлення потрібних даних, якими можна скористатися.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програма для відновлення даних.
Інструкція
1
Скачайте інсталяційний файл програми Recover My Files 4.9.2.1240. Програма має функцію відновлення даних з флешки , з локальних дисків після форматування. Запустіть інсталяційний файл. Дотримуйтесь вказівок програми, далі запустите програму, щоб відновити файли, віддалені з носіїв інформації. У вікні програми буде доступно дві опції «Відновити файли» і «Відновити диск».
2
Виберіть опцію відновлення диска і натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні буде відображений список дисків вашого комп'ютера, як локальних, так і змінних. Виберіть потрібний диск, наприклад карту пам'яті, натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні можна вибрати або автоматичне відновлення даних з флешки , або відновлення файлів певного формату. Якщо, приміром, на флешці були тільки документи у форматі .doc, і саме їх ви хочете відновити, виберіть другу опцію. Якщо файлів багато, і всі вони в різних форматах, виберіть першу опцію. Після цього натисніть «Старт». Або «Далі», і виберіть потрібний тип файлу.
3
Дочекайтеся завершення процесу сканування. У верхній частині вікна програми відображається статус-бар, праворуч від нього кнопка «Скасувати». Виберіть опцію відновлення диска і натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні буде відображений список дисків вашого комп'ютера, як локальних, так і змінних. Виберіть потрібний диск, наприклад флешку, натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні можна вибрати або автоматичне відновлення даних з карти пам'яті, або відновлення файлів певного формату. Якщо, приміром, на флешці були тільки документи у форматі .doc, і саме їх ви хочете відновити, виберіть другу опцію. Якщо файлів багато, і всі вони в різних форматах, виберіть першу опцію. Після цього натисніть «Старт». Або «Далі», і виберіть потрібний тип файлу. Після завершення сканування на екрані з'явиться список файлів, доступних для відновлення. Виділіть потрібні і натисніть кнопку «Відновити» на панелі інструментів.
Якщо ви випадково отформатировали зовнішній USB-накопичувач, то спробуйте повернути важливі для вас файли . Для таких випадків були розроблені спеціальні програми, виконують процес пошуку видалених даних.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Врахуйте, що ні в якому разі не варто записувати на даний USB-накопичувач ніяку інформацію. Чим інтенсивніше ви будете використовувати флешку після форматування , тим менше у вас шансів відновити потрібні файли . Скачайте та встановіть програму Easy Recovery. Для цієї мети використовуйте системний розділ жорсткого диска.
2
Підключіть відформатований USB-накопичувач до відповідного порту комп'ютера або ноутбука. Запустіть програму Easy Recovery. В меню швидкого запуску вкажіть пункт Data Recovery. У вікні, виберіть меню Format Recovery. У лівому вікні програми виберіть потрібний USB-накопичувач. Обов'язково вкажіть попередній тип файлової системи даної флешки. Натисніть кнопку Next.
3
Почекайте деякий час, поки утиліта збере інформацію про файлах, раніше зберігаються на даному USB-накопичувачі. Цей процес може зайняти досить багато часу. Багато залежить від продуктивності вашого комп'ютера і швидкості роботи використовуваної флешки. Дочекайтеся появи нового меню.
4
Тепер виділіть галочками ті файли , які необхідно відновити. Якщо ви хочете повернути всю доступну інформацію, то просто виділіть самий верхній каталок в лівому меню. Натисніть кнопку Next. Вкажіть розділ жорсткого диска і папку, в яку будуть відновлені видалені файли . Ще раз натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення процесу відновлення інформації.
5
Якщо вам потрібно відновити документи певного типу, то в панелі швидкого запуску виберіть меню File Repair. Виберіть тип документа в меню. Це можуть бути текстові документи, таблиці та презентації, створені з використанням програм, що входять в комплект Microsoft Office. Виконайте аналогічний алгоритм для пошуку і відновлення втрачених даних.
Зверніть увагу
Відновлення даних після форматування жорсткого диска. При втраті даних багато хто бажає виконати відновлення hdd або відновлення флешки. Про те як переробити файлову систему флешки з FAT в NTFS, читайте в статті - як форматувати флешку в NTFS. Пізніше я напишу статтю про те як відновити видалені файли за допомогою потужної безкоштовної програми. щоб не пропустити.
Корисна порада
Програма R-Studio прекрасно підійде для відновлення даних з flash-диска - СКАЧАТИ. Після запуску програми відразу ж бачимо список ваших накопичувачів інформації. Виберете вашу флешку і натисніть на кнопку «сканувати», для початку пошуку втрачених файлів. Відновлюємо дані з флешки. І ось, нарешті, перед вами вилучені файли, які програма змогла знайти на флешці. Знайдені дані будуть представлені в папках по типам файлів, вам залишиться тільки вибрати потрібний файл, віддалений при форматуванні або ...