Як позбутися шкідливої ??програми.

Шкідлива програма - це програма для комп'ютера, яка свідомо знищує, блокує і копіює інформацію на вашому комп'ютері. Вона заподіює шкоду комп'ютеру тоді, коли ви про це і не підозрюєте.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер антивірус, щоб видалити шкідливу програму, наприклад, безкоштовний антивірус AVZ. Перейдіть по посиланню http://www.z-oleg.com/secur/avz/download.php, в правій частині вікна натисніть на посилання «Скачати». Встановіть програму, перезавантажте комп'ютер. Програма буде завантажена автоматично із завантаженням операційної системи. Далі виконайте повну перевірку комп'ютера, щоб виявити і усунути віруси. Для цього клацніть правою кнопкою миші по іконці програми в треї, виберіть команду Scan, виберіть пункт Whole computer scan. Дочекайтеся завершення сканування комп'ютера. Після цього у вікні програми буде представлений список виявлених загроз, клацніть правою кнопкою миші на назві загрози, щоб видалити вірус. Або натисніть на кнопку Remove Unhealed, тоді програма видалить всі невиліковні файли.
2
Перейдіть на сайт http://www.z-oleg.com/secur/avz/uploadvir.php, якщо попередній крок не допоміг вам виявити і усунути шкідливу програму. Виберіть відповідну причину відправки, виберіть файл з комп'ютера, при необхідності додайте коментар. Натисніть кнопку «Відправити файл».
3
Перейдіть на сайт антивіруса DrWeb, для цього клацніть по посиланню http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=ru. Далі натисніть кнопку «Завантажити безкоштовно», щоб завантажити на комп'ютер утиліту Dr.Web CureIt !. Дана утиліта підходить для періодичних сканувань комп'ютера на предмет наявності вірусів. Вона може працювати паралельно з іншим встановленим антивірусом. Дочекайтеся завершення закачування файлу. Закрийте всі запущені програми і запустіть завантажений файл. У вікні програми натисніть кнопку «Пуск». Буде запущено сканування комп'ютера. В цей час ви не зможете виконувати інших дій, тому краще залишати перевірку цієї програми на ніч. Після сканування програма видасть список знайдених загроз, які можна лікувати або видалити.