Як відновити мовну панель на комп'ютері.

Мовна панель є одним з інструментів, розташованих на панелі завдань операційних систем Windows. Вона відображає мову введення, включеного в даний момент. Мовну панель можна прибрати і знову відновити на панелі завдань.
Інструкція
1
Відновити мовну панель на панелі задач можна кількома способами. Перший, найпростіший, перезавантажити операційну систему. Іноді, наприклад, при некоректній установці програми або через віруси, в системі можуть виникнути помилки, після перезавантаження панель може повернутися на місце.
2
Якщо перезавантаження не допомогла, клікніть правою клавішею миші на панелі задач, далі верхній пункт «Панелі інструментів». Перевірте, чи варто галочка на пункті «Мовна панель ». Якщо ні, поставте її.
3
Якщо пункт «Мовна панель » відсутня. Натисніть кнопку «Пуск» - «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти». Виберіть вкладку «Мови», на ній натисніть кнопку «Детальніше». Потім, на вкладці «Параметри» знайдіть кнопку «Мовна панель ». Якщо вона активна (на неї можна натиснути) натисніть і поставте галочку на пункті «Показувати мовну панель на робочому столі». Потім «Застосувати» - «Ок».
4
Якщо мовна панель так і не з'явилася, знову повторіть другий крок. Потім перезавантажте комп'ютер і виконайте ще раз крок 2.
5
Якщо в третьому кроці кнопка «Мовна панель » була не активна (на неї не можна було натиснути). Зайдіть в «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти», відкрийте вкладку «Мови», натисніть кнопку «Детальніше» і виберіть вкладку «Додатково». Перевірте, чи варто галочка на пункті «Вимкнути додаткові текстові служби». Якщо так, зніміть цю галочку. Тепер ви можете знову відкрити вкладку «Параметри», на якій кнопка «Мовна панель » стала активна, і пройдіть знову третій крок.
6
Після всіх дій перезавантажитеся ще раз. Тепер мовна панель повинна з'явитися. Якщо все ще немає, знову пройдіть другий крок.
7
Якщо необхідно щоб мовна панель завжди відображалася на панелі завдань, натисніть правою клавішею миші на панелі задач, виберіть пункт «Властивості» - кнопка «Налаштувати». У списку «Поточні елементи», знайдіть значок Ru або En. Клікніть по ньому. Виберіть пункт «Завжди відображати», потім натисніть «Ок».