Варення з полуниці: Як зварити його смачно. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Полуниця не тільки смачна, за що ми її і любимо, але і дуже корисна. Не всі знають, що вітаміну С в склянці полуниці , не менше, а в деяких сортах навіть більше, ніж в середньому апельсині. Полуничне варення зберігає практично всі корисні властивості ягід.
Вам знадобиться
    • Полуниця
    • цукровий пісок.
Інструкція
1
Суть більшості рецептів полуничного варення, яких безліч, у тому, що полуниця і цукровий пісок беруться в рівних пропорціях (один до одного). При меншій кількості цукру варення може прокиснути і дорогі продукти будуть втрачені безвозвратно.Постарайтесь не надто відволікатися під час приготування варення і максимально дотримуватися інструкцій.
2
Відбираємо 1 кг твердих незіпсованих ягід полуниці . Вимиті під проточною водою ягоди позбавляємо від плодоніжок. Дайте стекти воді. У старовинних рецептах, взагалі рекомендують полуницю не мити, а кожну ретельно протерти вологою тряпочной. Виберіть прийнятний для вас варіант.Для приготування варення використовуйте або каструлю з широким дном, або емальований таз.
3
В тазик для варення шарами викладаємо полуницю, рівномірно засипаючи кожен шар ягід цукровим піском. Засипавши 1 кг полуниці 1 кг піску залиште майбутнє варення на 8-10 годин або на ніч, щоб ягоди могли дати сік.
4
Вранці поставте тазик на повільний вогонь, простежте щоб все кристалики цукру розчинилися. Дуже акуратно перемішуйте, щоб не м'яти ягоди.Когда побачите, що цукор розчинився, додайте вогню і доведіть варення до кипіння. Не кип'ятіть, зніміть з вогню на 20-25 хвилин. Знову поставте на середній вогонь, закипіле варення зніміть з вогню на 20-25 хвилин. Повторіть ще раз.Чтоби дізнатися, чи готове варення, викладіть столову ложку варення на блюдце і дайте охолонути. Штовхніть варення на блюдце пальцем. Варення готове, якщо з'явилися складки і не випливає ніяка рідина.
5
Простерилизуйте дві півлітрових банки. Промийте банки мильною гарячою водою, прополощіть, висушіть рушниками. Теплі сухі банки поставте в духовку на 5 хвилин при середній температурі, туди ж покладіть чисті кришки для закочування банок.Готовое варення остудіть 15 хвилин, якщо стала утворюватися плівка, додайте на її поверхню трохи вершкового масла. Плівка ісчезнет.Разлейте готове варення по теплих і простерилизованнимбанкам. Це зручно робити за допомогою воронки. Закрийте простерилізованих кришками.