Як накачати удар. відпрацювання удару по рушнику.

Багатьом початківцям бійцям хочеться дізнатися відповідь на сакраментальне питання - як накачати свій удар і зробити його блискавичним. Сила удар а залежить від швидкості, помноженої на масу. Це можна також назвати потужністю удар а. Які ж потрібно зробити кроки, щоб зробити ваш удар різким і сильним?
Вам знадобиться
  • - Рукавички;
  • - боксерська груша;
  • - боксерські лапи;
  • - тканина або рушник;
  • - тренер або спаринг-партнер.
Інструкція
1
Тренуйте сухожильні удар и. Вони будуть найефективнішими у вашому арсеналі. Починайте рух не від ніг, плеча або корпусу, а навпаки від пальців кистей: хльостко і розслаблено викидайте руки до мети. У момент зіткнення з об'єктом передайте все зусилля і жорсткість. Після цього поверніть руки у вихідну позицію і будьте напоготові нанести наступний удар . Використовуйте весь корпус під час удар а.
2
Відчуйте на собі міць сухожильного удар а. Змочіть кисті рук водою і постарайтеся зробити бризкати рух в яке-небудь жорстке місце, яке знаходитися на дистанції торкання вашої руки.
3
Використовуйте більше розслаблену кисть і стопи, і, по-мінімуму - м'язову систему. Сухожилля тіла додадуть жорсткість і натяг удар а. Формуйте свій удар послідовно. Почніть з опрацювання по рушникові або будь-який інший тканини. Наносите більше удар ов з отдергивания.
4
Створіть собі свою систему тренувань по постановці сильного удар а. В цілому, вона повинна включати в себе всі види удар ов ногами і руками, колінами і ліктями. Все це повинно тривати приблизно три-п'ять раундів по три хвилини. Приділяйте увагу не тільки фізичної стороні напрацювання, а й технічної теж.
5
Збільшуйте поступово швидкість удар а. Концентруйтеся на центрі цілі і включайте хвильове посилення. Використовуйте по повній всі свої кінцівки.
6
Працюйте не лише поодинокими удар ами, але і серіями по 2-5 удар ів. Природно, прикладайте максимальне зусилля при удар е в кожному раунді.
7
Переходьте потроху від разючих удар ов по тканині до роботи по боксерській груші і лапам. Плануйте це зробити через пару місяців удар ов по рушникові. Додавайте нові вправи з відпрацювання удар а, і, звичайно, не забувайте про вже пройдені.
8
Розпишіть план тренувань на 1 рік і дотримуйтесь його! Цей термін якраз і необхідний, щоб досить добре накачати удар . Як тільки ви поставили чіткий удар по грушам і лапам, додавайте удар и ногами, колінами, ліктями, китицями. І в міру просування збільшуйте швидкість і жорсткість. Виконавши всі вищеописані кроки, ви зможете за досить короткий термін прокачати силу удар а.
Зверніть увагу
На наявність чіткої схеми тренування і спаринг-партнера. Вам потрібна людина, яка зможе підказати і допомогти під час раунду.
Корисна порада
Починайте поступово зміцнювати кисті рук, не бийте відразу сильно. Травми можуть бути дуже болючими.