Як кидати прогином. Як робити горизонт.

Кидки з прогином в боротьбі становлять меншу складність, ніж, приміром, кидки через спину. Однак, щоб в достатній мірі вивчити ці кидки, спортсмену потрібно затратити фізичні і психологічно зусилля. Що ж потрібно зробити, щоб відпрацювати цей вид кидків і почати його застосовувати в сутичці?
Вам знадобиться
  • - Борцівський килим;
  • - спаринг-партнер.
Інструкція
1
Вивчіть в теорії, а потім на практиці основні елементи кидка з прогином : захоплення, підхід і відрив суперника від землі, а також падіння назад з розворотом. Під час виконання кидків прогином захоплення дозволяється робити спереду, ззаду і збоку по відношенню до супротивника.
2
Відробіть підхід до суперника подставлением ноги. В цьому випадку підставте стоїть позаду ногу, до знаходиться попереду нозі, ставлячи її зовні разноименной ноги атакуемого.
3
напрацьовану також зашагіваніе. Направте стоїть позаду ногу за різнойменну ногу суперника, при цьому опускаючи плече і повертаючи тулуб атакованого спортсмена. Його відрив від килима буде відбуватися за допомогою випрямлення ніг, різкого нахилу назад і ривка руками вгору.
4
Узгодьте всі ці рухи в одну дію. Воно називається підбивши. Як тільки ви його здійснили, противник падає назад. Ви ж повинні повернутися грудьми до килима, виконавши розворот в повітрі, після торкання килима головою (міст) або - головою і плечем.
5
Зробіть пару кроків назад (пробіжку) після того, як противник відірвався від килима або ж у сам момент падіння. Тим самим, набагато простіше досягається момент виведення атакуемого з рівноваги, посилюється підбивши. Все це сильно ускладнює контратакуючі і захисні дії суперника.
6
Практикуйте також кидок прогином з вісом. При виконанні цього способу обхопіть руку і тулуб противника. Далі робіть «ломок» захопленої руки, ставте стоїть позаду ногу якнайдалі поміж ніг суперника, а потім виконуйте кидок з подбивом.
7
Тренуйтеся не тільки за програмою свого інструктора, а й додатково розвивайте м'язову силу, накачуйте масу (якщо вона у вас недостатня). Намагайтеся краще орієнтуватися на килимі. Розвивайте також рішучість і сміливість, оскільки тільки знанням однієї техніки кидка прогином не обійдешся!
Зверніть увагу
На травмоопасность даного кидка. Виконуйте даний кидок вже з досить досвідченими борцями.
Корисна порада
Добре розімніть все тіло перед кидками даного типу, особливо: груди, спину, шию.