Як відновити переписку по icq.

Історія повідомлень в програмі ICQ зберігається автоматично і необхідна для того, щоб користувач міг прочитати свою колишню і відновити якусь важливу інформацію.
Вам знадобиться
  • комп'ютерна програма ICQ,
  • інтернет
Інструкція
1
Переглянути історію повідомлень в ICQ дуже просто. Для цього у своєму контакт-листі виберіть користувача, з яким ви хочете прочитати переписку , і клікніть правою кнопкою миші по його імені. У контекстному меню виберіть рядок «Переглянути історію». На вашому комп'ютері відкриється вікно «Історія», в якому ви знайдете список всіх повідомлень. Повідомлення, відправлені від вас співрозмовнику, будуть виділені червоним, а від співрозмовника вам - зеленим кольором. Список починається з найстаріших повідомлень, найсвіжіша листування знаходиться внизу списку. Для того, щоб подивитися повідомлення повністю, достатньо клікнути по ньому і воно відкриється в нижньому вікні.
2
Якщо ви не хочете, щоб ваші повідомлення зберігалися в ICQ, або ваша особиста переписка може бути комусь доступна, то можете самостійно змінити настройки програми. Для цього необхідно зайти в меню ICQ, вибрати рядок «Історія» і у вікні, знайти «Установки історії». Після цього на вашому комп'ютері відкриється вікно «Параметри», в якому ви зможете скоригувати настройки для збереження історії повідомлень або взагалі скасувати цю функцію.
3
Ви можете також видалити вже збережену історію повідомлень. Для цього необхідно відкрити історію листування зі співрозмовником, виділити рядки лівої кнопкою миші і натиснути на клавіатурі кнопку «Del». Підтвердити видалення тексту ви зможете, обравши і натиснувши у вікні, кнопку «Так».
Корисна порада
Видаляючи історію повідомлень з ICQ, слід пам'ятати, що після цього відновити її ви не зможете, т.к. вона буде втрачена назавжди. Варто також знати, що навіть якщо ваша історія не зберігається, сьогодні в інтернеті існує безліч програм-шпигунів для читання чужих icq- повідомлень. Встановити на комп'ютер програму-шпигун може будь-яка людина, що має доступ до вашого особистого ПК. Для того щоб убезпечити себе від подібних програм, користуйтеся ліцензійними антивірусами і відмовтеся від автозавантаження ICQ.