Як розробити додаток Вконтакте.

У зв'язку з повсюдним розвитком соціальних мереж ніхто вже не дивується з того, що майстри рекламного справи та інші ентузіасти кинулися в цю сферу зі своїми ідеями. З чим тільки не стикалися користувачі « Вконтакте » з часу відкриття сайту, але онлайн-ігри і додатки придбали воістину величезну популярність серед користувачів соціальних мереж. Для прикладу, всіма відома гра «Щасливий фермер» приносить своїм творцям понад $ 20 млн. На рік.
Вам знадобиться
  • Знання азів алгоритмізації та основних принципів об'єктно-орієнтованого програмування. Необхідно впевнено розбиратися в мові ActionScript, вміти створювати flash-анімацію в Adobe Flash.
Інструкція
1
Чи не кидайтеся відразу створювати додаток, якщо відчуваєте, що ваші знання Flash і ActionScript не відповідають хорошому рівню. Вивчайте підручники, тематичні сайти, блоги, практикуйтеся, поки ви не будете в захваті від одержуваних результатів.
2
Визначтеся з метою створення додатку. Пам'ятайте, що користувач Вконтакте вже давно спокушений онлайн-іграми, типу «Щасливий фермер», тому посередньої «бродилки» ви навряд чи когось здивуєте. Вивчіть потреби користувачів, конкуренцію, чітко уявіть собі майбутнє додаток таким, яким саме ви хочете його бачити. «Зачепитися» користувача сьогодні можна тільки професійним дизайном або оригінальною ідеєю. Яскравий приклад - «Гонки на клавіатурах» або «Вуличні гонки». Начебто, нічого особливого. Так, ідея цікава, але графіки майже ніякої. Ось тільки творці вже давно позиціонують ці додатки як високоприбутковий бізнес, а їх заробіток обчислюється в мільйонах доларів.
3
Приступайте до створення додатка з промальовування всіх частин і складових. Якщо у вас погано з малюванням, то найміть художника на сайтах віддаленої роботи, який професійно створить для вас дизайн-документ за певну винагороду. Створення анімації та програмування - доля професіоналів. Або практикують, поки не досягнете чудового результату, або вкладайте особисті кошти.
4
Протестуйте додаток. Існують спеціальні команди тестерів, які перевірять вашу «флешку» за всіма параметрами. Ну і, само собою, продемонструйте своє творіння близьким і вислухайте їх думку, уважно до нього прислухавшись.
5
Коли додаток буде протестовано і налагоджено, приступайте до відправки його на модерацію. Скористайтеся сервісом «API Вконтакте », щоб помістити на сервера соціальної мережі файли своєї гри, і чекайте відповіді адміністрації. Після схвалення займіться розкручуванням, адже якщо ви створювали додатки для заробітку, то він можливий тільки при кількості користувачів більш 500000 чоловік.
Зверніть увагу
Все додаються на сайт додатки проходять жорстку модерацію. Якщо ваша «флешка» повторює чиєсь творіння або суперечить правилам «API Вконтакте», то заявка на додавання буде відхилена.
Корисна порада
Створюйте додаток, який в першу чергу було б цікаво вам самим і вашим близьким. Не варто плодити покерні столи або ігрові автомати, ця темна ніша вже давно зайнята.