Як створити gif малюнки.

GIF - широко використовуваний в інтернеті графічний формат. Він дозволяє стискати зображення без втрат. У форматі GIF створюють як статичні малюнки , так і анімацію.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -графічний редактор
Інструкція
1
Фактично формат являє собою двовимірну растрову графіку. Анімаційний GIF-файл містить в собі кадри (окремі змінялися малюнки ), інформацію про їх швидкості виведення на екран і т.д. Цей формат добре підходить для чорно-білих зображень і тих, в яких міститься мала кількість квітів. Він підтримує прозорий колір фону в зображеннях, що буває корисно при розміщенні на веб-сторінці. Завдяки існуванню GIF можливе створення для веб-сторінок анімаційних картинок, які мало «важать» і швидко вантажаться. Зберігати зображення в цьому форматі дозволяють більшість графічних редакторів, від простих до професійних. Але створення анімаційних GIF-файлів підтримують тільки деякі програми.
2
Працювати з GIF-анімацією вміють Adobe Photoshop (з його додатком ImageReady), Ulead PhotoImpact (плюс утиліта GIF Animator). Існують і утиліти, спеціально створені для роботи з GIF-анімацією, наприклад, програма для створення банерів Bannershop GIF Animator, CyD GIF Studio Pro, CoffeeCup GIF Animator, Active GIF Creator. Як правило, з їх допомогою отримують вже кінцевий продукт - анімовану картинку. А ось кадри для неї, вихідні зображення, створюються в редакторах з більш широкими можливостями для малювання.
3
Приклад. Щоб створити GIF-малюнок в редакторі Adobe Photoshop, переконайтеся, що до його складу входить програма ImageReady. Створіть (або імпортуйте вже готові) два-три зображення, кадру. Вони повинні мати однакове співвідношення сторін і перебувати кожен на окремому шарі (Layer). Збережіть їх в окремій папці на диску. Перейдіть в програму ImageReady: для цього зайдіть у вкладку «Файл» - «Редагувати в ImageReady». В додатку ImageReady натисніть «Файл» - «Імпорт» - «Папку як кадри». Всі кадри відобразяться в одному ряду. Задайте час зміни кадрів, кількість повторів анімації. За бажанням застосуєте візуальні ефекти. Збережіть підсумкову картинку.
Зверніть увагу
GIF - формат для простої графіки, з невеликою кількістю кадрів. Для складної анімації використовуйте графіку в форматі SWF.