Як позбутися від цвілі на стіні. Протигрибкові засоби для стін.

Якщо в приміщенні з'явилася цвіль, від неї обов'язково потрібно позбутися. Адже пліснявий грибок не тільки може зіпсувати будь-які оздоблювальні матеріали, але також виділяє токсини, які здатні серйозно нашкодити здоров'ю.
Вам знадобиться
  • Plesen
Інструкція
1
Зазвичай цвіль на стінах просто відмивають протигрибковими засобами, які представлені в широкому асортименті в будівельних магазинах. Окрім спеціалізованих протигрибкових засобів також використовують і народні методи боротьби з цвіллю - видалення грибка хлорсодержащими дезінфікуючими розчинами. Наприклад, засобом для відбілювання білизни «Білизна». Ефект від миття стін як протигрибковими засобами, так і хлорсодержащими розчинами короткочасний. Оскільки вони не проникають всередину стін і не вбивають цвіль полностью.Чтоби позбутися від цвілі на стінах раз і назавжди, спочатку розберіться з причинами її виникнення. Зазвичай цвіль з'являється в приміщеннях з високою вологістю і поганою вентиляцією. Тому найбільш часто можна побачити цвіль у ванній або в підвалах. Стіни приміщень з підвищеною вологістю потрібно обробляти спеціальними протигрибковими засобами в процесі їх обробки. Протигрибковий засіб при цьому слід додати прямо в розчин.
2
Якщо протівогрібковой обробки на етапі обробки стін не вироблялося, то спробуйте позбавитися від цвілі на стінах наступним чином: а. зачистите уражене цвіллю місце, при цьому потрібно видалити всю уражену ділянку обробки аж до цегли або плити; b. обробіть очищену зону протигрибковим засобом, потім нанесіть антисептичну грунтовку, гідроізоляційний розчин, нову штукатурку і шпаклівку.
3
Щоб цвіль на стінах не з'явилася знову, потрібно вирішити проблеми з підвищеною вологістю і поганою вентіляціей.Лучше всього регулюванню вологості в приміщенні сприяє регулярний приплив свіжого повітря. Тому частіше провітрюйте приміщення, особливо якщо в ньому встановлені пластикові вікна. Не варто змушувати меблями темні і сирі кути. І взагалі намагайтеся не ставити меблі впритул до стін - залишайте невеликий проміжок для циркуляції воздуха.Еслі джерелом вогкості в приміщенні є велика кількість рослин, має сенс зменшити їх кількість.
Зверніть увагу
Препарати для видалення цвілі отруйні, тому працюйте з ними тільки в респіраторі і гумових рукавичках.
Цвіль - грибок, який з'являється переважно в приміщеннях з високою вологістю. В квартирах частіше зустрічається у ванній кімнаті, а в приватних будинках - внизу промерзають стін. В результаті надходження холодного повітря крізь щілини утворюється конденсат, який не встигає просихати і починає зацвітати (пліснявіти). Позбутися надокучливого грибка можна, але якщо не усунути причину, ваші праці через деякий час знову поростуть «мохом».
Вам знадобиться
  • - жорстка щітка;
  • - губка;
  • - хлор;
  • - грунт просочувальний антігріб.
Інструкція
1
Візьміть жорстку щіточку і зніміть шар цвілі . Якщо поверхня стін суха, надіньте ватно-марлеву пов'язку, підійде і респіратор. Небажано, щоб спори грибка потрапили в легені. Під час обробки близько вас не повинно бути дітей і тварин. Грибок не так нешкідливий, як здається і може викликати різні захворювання легенів.
2
Розведіть міцний розчин хлорки і ретельно промийте їм проблемні зони. Хлор убиває цвіль, і вона на деякий час перестає з'являтися знову. Після обробки добре провітріть приміщення, інакше можете отруїтися випарами.
3
Якщо стіни глибоко вражені цвіллю, вам потрібно зняти старий шар штукатурки і нанести новий. Грибок дуже швидко почне з'являтися, якщо частина суперечка залишилася жива після обробки хлором.
4
Купіть грунт просочувальний «антігріб» і обробіть їм стіни за допомогою пензлика або валика. Запах у грунтовки специфічний і досить різкий. Слідкуйте, щоб речовина не потрапило на слизову оболонку очей. Знову провітріть кімнату.
5
Поставте в кімнаті поглинач вологи або встановіть витяжку. Намагайтеся якомога частіше провітрювати приміщення. В цілях профілактики, розводьте слабкий розчин хлору і наливайте його в пульверизатор. Обробляйте цим розчином 1 раз на місяць зони, які схильні до появи цвілі .