Як провести останній дзвінок.

Останній дзвінок звучить для кожного випускника школи, залишаючи його дитинство позаду і зазиваючи у доросле життя. За традицією вчителі звертаються до вже колишнім учням з напутніми промовами, збирається урочиста лінійка. Цей день назавжди залишається в пам'яті. Як провести останній дзвінок ?
Інструкція
1
Дізнайтеся, які традиції склалися в школі щодо святкування «Останнього дзвоника». Десь розроблений загальний сценарій для випускників, в інших навчальних закладах одинадцятий клас готує торжество самостійно. Так чи інакше, в цей день прийнято чути вітальні промови від директора та адміністрації, зворушливі промови батьків, напуття вчителів для здачі останніх іспитів, переходу хлопців у доросле життя. Класний керівник підводить підсумки року. Першокласники запрошують випускників на урочисту шкільну лінійку, читають наївні вірші, дарують квіти і надягають дзвіночки з стрічкою на шию. Іноді підносяться невеликі сувеніри у вигляді записників і ручок. По дорозі до актової зали одинадцятикласників посипають різнобарвними паперовими конфетті, пелюстками квітів, льодяниками, мідними маленькими монетками все школьнікі.Везде звучать пісні в знак прощання зі школою, танцюють вальс. Кульмінації свято досягає, коли один з випускників проносить на своїх сильних плечах по залу ошатну першокласницю, що дзвонять у дзвоник.
2
Розробіть сценарій святкового концерту. Як правило, торжество готують самі випускники за допомогою школи або десятого класу. Поздоровлення найкраще чергувати творчими виступами, піснями, віршами, гумором. Школярі молодших класів теж можуть брати участь в концерті, адже вони весь рік відвідували різні гуртки та майстер-класи та чомусь та навчилися. Якщо бюджет школи дозволяє, то можуть замовити виступ артистів, співаків.
3
Проявіть винахідливість. Розбавте урочистість «Останнього дзвоника» сюжетами з різних казок з улюбленими героями, які спеціально опинилися в залі, щоб сказати напутні промови. Подбайте про костюмах. Можна жартома провести іспит для вчителів, а потім нагородити їх кумедними грамотами та діпломамі.На відомі всім мелодії напишіть вірші, що відображають індивідуальність вчителів або випускників.
4
Випускники можуть зробити школі подарунок, узгодивши його з директором. Якщо бюджет не дозволяє, використовуйте символ. У деяких школах випускники садять в день «Останнього дзвоника» дерево в знак пам'яті про себе і побажань процвітання навчальному закладу.
5
Завершити «Останній дзвінок » можна невеликим капусником, посидівши за накритим столом, або прогулянкою всім класом по романтичному місцем міста.