Як прокидатися бадьоро вранці.

Щоранку ви прокидаєтеся з відчуття втоми і через це не можете увійти в робочий ритм? Ламаєте голову над причиною слабкості і не знаєте, як повернути ранкову бадьорість? Причин подібної стомлюваності безліч. Але найбільш часта полягає в тому, що ви не вмієте правильно відпочивати і не дотримуєтесь режим дня.
Інструкція
1
Насамперед, навчитеся лягати спати вчасно. Чи не засиджуйтеся допізна за екраном телевізора або перед монітором. Спати треба в темряві. Навіть розсіяне світло нічника заважає повноцінному відпочинку. Задерніте фіранки, щоб уникнути світла ліхтарів. І постарайтеся забезпечити тишу. Можете скористатися популярними нині ароматичними маслами. Незадовго до сну запаліть аромолампу. Добре впливає на сон лаванда. Або придбайте спеціальну сонну подушку, набиту заспокійливими травами.
2
Проведіть психологічну настройку організму. Подумки віддайте собі наказ прокинутися в потрібний вам час. Повторіть цей наказ кілька разів, немов заучуючи напам'ять. Уявіть, що вам необхідно прокинутися в це годину, для того щоб зробити що-небудь приємне. Приміром, поснідати свіжої теплою булочкою. Ваш мозок прислухається до команди, і ви прокинетеся набагато швидше і легше.
3
Якщо є така можливість, налаштуйте будильник не так на звичайний дзвінок, а на бадьору енергійну мелодію. Це допоможе вам відчути себе енергійніше і можливо підніме настрій.
4
Сніданок впливає на стан бадьорості дуже сильно. Для того щоб після прийому їжі не розслабитися, а навпаки, відчути прилив енергії - оформіть кухню в яскравих жовтих, оранжевих і червоних кольорах. Вони не тільки збуджують апетит, а й додають бадьорості. Бажано з цією ж метою по ранках з'їдати цитрусові. І обов'язково забезпечте приплив свіжого повітря, розкрийте кватирку.
5
Не забудьте прийняти душ. Краще якщо під час процедури ви скористаєтеся прохолодною водою. Або будете чергувати прохолодну і теплу.
6
Нерухоме стан знижує працездатність і веде до швидкого стомлення. Тому не засиджуйтеся довго на одному місці. Намагайтеся більше рухатися, в тому числі і на своєму робочому місці. І влаштовуйте невеликі піші прогулянки. Дуже корисно не тільки для ранкового пробудження, але і для збереження бадьорості на весь день.