Як пофарбувати двері.

Старі міжкімнатні двері періодично потребують ремонту. Вони розсихаються і обшарпиваются. При зміні інтер'єру в кімнаті можуть вносити дисонанс у нове колірне рішення. Перш ніж бігти в магазин за покупкою нових, розгляньте те, що у вас вже встановлено і вирішите, що з цим робити. Робота зі зняття старого покриття трудомістка і курна. А якщо двері були покриті фарбою, то ще й дуже пахуча. Так що для оновлення покриття вибирайте приміщення з хорошою вентиляцією.
Вам знадобиться
  • - Шліфмашинка;
  • - наждачний папір;
  • - вузький шпатель;
  • - кисті і валик;
  • - викрутка;
  • - рідина для видалення фарбового покриття;
  • - лак або фарба.
Інструкція
1
Зніміть двері з петель і розташуйте її горизонтально на площині. Це може бути стіл або пара табуреток.
2
Відкрутіть з дверного полотна всю фурнітуру - ручки, замки, засувки. Якщо у вас немає можливості зняти ручки, зав'яжіть їх поліетиленовим пакетом і загорніть малярським скотчем, щоб краплі фарби, лаку або розчинника не зашкодили поверхню.
3
Видаліть старе лакове покриття. За допомогою шліфмашинки зніміть верхній шар на плоских частинах полотна. У фільончастих дверей необхідна буде ще й ручна робота наждачкою. Закріпіть грубозернисту шкурку на бруску або в спеціальній машинці. Пройдіться в тих місцях, де шліфмашінкой не дістати. Протріть двері вологою ганчірочкою.
4
Зніміть старе барвисте покриття. Для цього ви можете купити спеціальну рідину або скористатися будівельним феном. Рідина наносите по інструкції на етикетці. Будьте обережні при роботі з феном, він дуже гарячий. Спученої фарбу видаляйте шпателем. Обробляйте поверхню невеликими частинами. Залишки фарби видаліть наждачкою.
5
Покрийте всю двері ґрунтовкою. Добре просушіть. Якщо поверхня висохла швидше, ніж належить за інструкцією на упаковці, то дерево занадто сухе і вимагає ще одного шару грунту. А то лак і фарба ляжуть нерівномірно.
6
Зашпаклюйте тріщини і вм'ятини. Висушіть і пошкурьте, щоб поверхня стала рівною. Промажте пензликом з ґрунтовкою відремонтовані місця.
7
Окрасьте дверне полотно. Для цих цілей можна скористатися широкою флейцевой пензлем або невеликим валиком. Майте на увазі, що вся площина двері з одного боку повинна бути пофарбована за один раз. Інакше будуть видні ділянки, висохлі в різний час. Це особливо актуально при покритті фарбою. При лакуванні двері обробляйте полотно шкіркою після кожного шару лаку.
8
Пофарбуйте дверну коробку, просушіть її і встановіть двері на місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x5xBkFm-w_A
Зверніть увагу
При проведенні ремонтних робіт і відсутності великих будівельних інструментів в господарстві зовсім необов'язково все купувати. Багато речей можна взяти в оренду в фірмах.
Корисна порада
Якщо вам потрібно просто поміняти тон у двері, покритої лаком, але базовий шар не пошкоджений, цікавим варіантом може бути штучне старіння полотна. Злегка ошкурьте всю поверхню дрібнозернистим наждачним папером і накладіть тонкий шар білого лаку так, щоб первісний колір добре просвічувався. Двері буде приглушеного вибіленого кольору.