Як використовувати відбілювач.

Відбілювач дійсно прекрасно справляється з трудновиводімиє плямами, але використовувати його слід з обережністю. Це пояснюється тим, що до його складу входять агресивні хімічні речовини, які можуть пошкодити тканину.
Вам знадобиться
  • - тобеліватель;
  • - перекис водню;
  • - лимон;
  • - таз;
  • - білизна.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з інструкцією на етикетці відбілювача. При необхідності відсічі від одягу чи білизни всі металеві елементи. Вони можуть заіржавіти в процесі відбілювання, а навколо них утворюються темні плями, вивести які дуже складно. Потім візьміть таз і налийте в нього воду. Таз повинен бути пластмасовим або алюмінієвим, але не металевим. Вода повинна бути теплою, але не гарячою. В воду додайте відбілювач з розрахунку одна-дві столові ложки на літр води.
2
Занурите в таз білизна. Зауважте, що відбілювач ні в якому разі не можна лити прямо на одяг - він попередньо розмішується з водою. В іншому випадку можна спалити волокна тканини. Речі із грубих тканин білого кольору залиште замачиваться в розчині на годину. Речі з тонкої тканини повинні проходити обробку не більше десяти хвилин. Кольорові речі також кладуться на 10 хвилин, але є велика ймовірність того, що кольори зблякнуть. Тому краще на плями на кольорових речах вичавити лимон і зверху покласти кашку з прального порошку, а потім провести звичайне прання.
3
Після відбілювання білизну необхідно ретельно прополоскати. Повторіть процедуру багаторазово, поки не піде запах відбілювача. Якщо запах залишається - додайте в таз трохи перекису водню, прополощіть речі в отриманому розчині. Інший спосіб - провести прання в пральній машинці з використанням кондиціонера для білизни. Виставити потрібно відразу режим полоскання, при бажанні - з наступним віджиманням.
4
Відбілювач можна додати при пранні в пральній машині. Налийте три столові ложки відбілювача в невелику пластмасову ємність, а потім розведіть його водою. Після залийте розчин в призначене для цього відділення. Якщо налити відбілювач відразу в машинку - можна пошкодити її деталі. При такій пранні обов'язково додавайте кондиціонер для білизни.