Як здійснити монтаж поліпропіленових труб.

Ремонт кухні або ванною в першу чергу має на увазі, заміну водопровідних і каналізаційних труб. За допомогою поліпропіленових труб, можна без особливих зусиль вирішити цю як, здавалося б, складну задачу. Як кажуть фахівці, поліпропіленові труби , мають масу практичних переваг перед іншими матеріалами. Саме основне перевага - простий монтаж.
Інструкція
1
Отже, перед тим, як монтувати поліпропіленові труби , необхідно їх нарізати спеціальними ножицями на потрібний розмір, ножиці краще, ніж проста ножівка, по-перше, вам не доведеться витрачати багато часу на роботу , по-друге, за їх допомогою можна зробити рівну лінію розрізу без задирок і інших дефектів.
2
Після того, як труби нарізані, приступите до складання спеціального зварювального верстата, який можна завчасно придбати або взяти в оренду. Після його складання, підберіть насадку потрібного діаметра, включите апарат і чекайте, коли він нагріється. Щоб зварити поліпропіленові труби температура в зварювальному верстаті повинна досягати 260 градусів.
3
Безпосередньо перед зварюванням, очистіть трубу від забруднень, приберіть вологу і знежирте її за допомогою спирту. Після того, як апарат набрав потрібну температуру візьміть в одну руку трубу і фітінг і одночасно вставте їх в насадку зварювального верстата з деяким зусиллям. На даному етапі важливо витримати час нагрівання для різних діаметрів труб. Так, 20 мм трубу, тримайте 5 секунд, 25 мм - 7 секунд, 32 мм - 8 секунд і так далі, відповідно до інструкції виробника.
4
Тепер зніміть і трубу, і фітінг і введіть трубу розігрітим кінцем в розігрітий фітінг і тримайте в такому положенні приблизно 7 секунд. Таке з'єднання дуже надійно, якщо в ньому немає щілин в місцях з'єднання труби і фітинга, і якщо на просвіт невидно виступаючих крапель розплавленого пластику.
5
У роботі з поліпропіленової трубою, не забувайте про високий температурному коефіцієнті. Саме тому, нерухоме кріплення встановлюйте в місцях розгалуження, поворотах і запірної арматури. Саму ж трубу, можна кріпити рухомим кріпленням, і якщо ви вирішили прокладати труби в стінах, то попередньо зробіть широкі штроби.
Корисна порада
Пам'ятайте, що поліпропіленові труби, не можна поєднувати з допомогою різьбових з'єднань.