Як підключити газовий духову шафу.

Підключити газової духовий шафа можна самостійно. Але все ж краще викликати майстра. Економія в даному питанні недоречна, тому що мова йде про вашу безпеку та безпеку оточуючих. Врахуйте, що все обладнання повинно бути сертифіковане і відповідати нормам безпеки.
Вам знадобиться
  • - духову шафу;
  • - газоаналізатор.
Інструкція
1
Ділянка між краном, з якого здійснюється подача газу, і поверхнею газового духового шафа а повинен бути захищений від різних впливів, а тому на цю ділянку встановіть сталеві водогазопровідні трубу. До кінця труби приєднаєте спеціальний трійник, до якого згодом приєднуються крани. Один з кранів буде підведений до шафа у, другий зазвичай приєднується до конфорки. Врахуйте, що шафа не повинен стояти впритул до кранів, так як до них повинен бути забезпечений легкий доступ. Крани повинні бути на одному рівні з приєднувальними штуцерами самого шафа а чи ж трохи вище, але ні в якому разі не нижче. Максимально допустима похибка - сім сантиметрів.
2
Приєднайте кран до шафа у допомогою спеціального рукава - гофрованої трубки з нержавіючої сталі. Якщо для підводки використовується металізований рукав, заснування якого виконано з гуми - такий рукав доведеться міняти з регулярністю раз на два роки.
3
Під вхідним краном слід встановити отсечной клапан і газоаналізатор. Це не необхідно, але значно підвищує загальну безпеку системи. Крім того, слід враховувати, що в кухні повинна бути хороша вентиляція, яка б убезпечила вас у разі витоку метану. Тому газові духові шафа и можна встановлювати тільки в приміщеннях з досить великими вікнами.
4
Тепер найважливіший пункт - все обладнання повинно бути заземлено. А тому на цьому етапі все ж необхідно викликати майстра. Врахуйте, що всі клапани та інші пристосування повинні бути сертифіковані і відповідати встановленим нормам, а тому купувати їх з рук не можна - тільки в перевірених магазинах. Причому, бажано, не китайського виробництва. Для електропостачання обладнання потрібно використовувати окрему лінію. На лінії встановлюється автоматичний вимикач.