Як почистити від накипу газову колонку. Частка газової колонки від накипу.

У тих квартирах, де немає центрального постачання гарячої води, без газової колонки обійтися неможливо. Газова колонка може позбавити споживачів від багатьох проблем у побуті. Однак для того, щоб функціонувала колонка безперебійно, необхідно періодично очищати її від накипу .
Вам знадобиться
  • - гумова груша;
  • - шприц;
  • - оцет;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Вивчайте, що, на думку фахівців, чистити газову колонку необхідно як мінімум один раз на рік. Також судити про необхідність чистки колонки ви можете по тому, що вона періодично закипає, а струмінь води, що виходить з труби, стала значно тонше. Адже в чистій, на перший погляд, воді є безліч самих різних елементів, які сприяють появі накипу .
2
Щоб почистити колонку від утворилася накипу , необхідно обов'язково розібрати прилад. Спочатку розкрутіть труби для води на виході і вході, далі зніміть вашу колонку з петель і переверніть її догори дном. Візьміть звичайну гумову грушу або шприц і влийте всередину приблизно пів літра оцту. Після цього колонка повинна кілька годин постояти.
3
Встановіть агрегат на місце, але поки що підключіть тільки ті труби, по яких подається вода. Під колонкою встановіть яку-небудь ємність, наприклад, великий тазик. Увімкніть воду, яка вимиє всю накип і забруднення з колонки. Після того як з колонки буде текти вже чиста вода, підключіть всі інші труби.
4
Трапляється, що засмічення відбувається не в колонці, а в газовому пальнику. Якщо з'являється дуже багато кіптяви, то обов'язково почистіть пальник, в іншому випадку сажею може забитися радіатор. Перекрийте газ, зніміть кожух з колонки і за допомогою пилососа зберіть всі накопичені забруднення і сажу. Після цього перевірте, чи добре зігрітися пальник і чи не потрібна додаткове очищення.
5
Можливо, ви не бажаєте ризикувати і чистити колонку самостійно, боячись зіпсувати агрегат. У такому випадку викличте додому професійного майстра зі служби газу, ЖЕК або з приватної фірми. Ви можете уважно спостерігати за його діями і запам'ятовувати їх порядок, щоб наступного разу спробувати почистити все самостійно.
Газові колонки час від часу необхідно прочищати. Краще це робити кожні півроку, але не рідше одного разу на рік. Якщо у вас укладений договір про постачання газу, то, отже, вам повинні робити технічне обслуговування приладів подають газ. При бажанні зайнятися прочищенням газової колонки самостійно необхідно дотримуватися ряду послідовних дій.
Інструкція
1
Для того щоб прочистити колонку газового нагрівача перекрийте газ краном, який знаходиться під колонкою. Послабте болти, які тримають кожух. Отвинтите всі кріпильні болти. Очистіть усі чотиригранної голкою. Можна прочищати всі отвори спеціальною щіткою. Потім прочистите секції пальника. Можна їх зняти і промити в знежирюємо розчині. Додатково прочистите вимиті і просушені пальника чотиригранної голкою. При засміченні пальника гніту її потрібно прочистити голкою або дротяною щіткою і додатково продути. Всі зберіть в зворотній послідовності. Перед включенням газу колонку заповніть водою.
2
Для прочищення пальників в газовій плиті підійде щітка. Головне щоб вона була жорстка. Трубу, яка підводить газ, прочистите дротом і промийте водою з знежирюючим засобом. Всю поверхню пальника очищати потрібно дрібним наждачним папером.
3
прочищених газові колонки та пальники будуть працювати з більшою продуктивністю. Полум'я газу буде рівномірним і без жовтих відблисків. Як тільки ви бачите, що продуктивність пальника падає або полум'я починає горіти іншим кольором або коптити, необхідно все знову розібрати і зробити прочищення. Чи не прочищених газовими колонками і пальниками користуватися небезпечно.