Як прибрати живіт за допомогою масажу. Як прибрати зробити масаж самій собі.

Масаж займає одне з перших місць серед методів спрямованих на усунення зайвого жиру з області живота. Для його проведення не обов'язково звертатися до допомоги професійної масажистки. Нехитрі прийоми ви цілком можете освоїти самі і використовувати їх у домашніх умовах.
Інструкція
1
Спочатку очистіть вашу шкіру і попередньо розігрійте. Для цього візьміть спеціальну щітку або масажну рукавичку. Протягом приблизно п'яти хвилин масажуйте живіт в напрямку серця круговими рухами. Шкіра повинна злегка почервоніти. Після цього прийміть контрастний душ.
2
Тепер ви можете прийматися безпосередньо за масаж. Ваші руки повинні бути розігріті. Використовуйте для процедур крем для тіла або рослинне масло. Можлива заміна сухим тальком. Розтирання проводите раніше в напрямку серцевого м'яза. Масажуючи живіт, уникайте застосування сили. Для отримання кращого ефекту стисніть пальці в кулак і проводите масаж виступаючими кісточками.
3
Не менш ефективний масаж распрямленной долонею з випрямленими і складеними разом пальцями. Не варто тиснути на живіт занадто сильно.
4
Візьміть в затиск складку шкіри і ведіть її вздовж тіла хвилею. Можливі легкі хворобливі відчуття.
5
2 чайні ложки натурального меду змішайте з декількома краплями улюбленого ефірного масла. Нанесіть мед на долоні і поплескуйте ними по всій площі живота. При цьому мед почне густіти і прилипати до шкіри долонь і живота. Через це створюється ефект вакууму. Під час процедури ви помітите утворення білих виділень з пор. Кажуть, що так виходять шлаки. У цьому випадку, очистіть шкіру теплою водою і продовжуйте ваш медовий масаж. Виконуйте його приблизно чверть години. Вважається, що медовий масаж живота дуже ефективний засіб. Чудово якщо після його закінчення ви приймете розслабляючий теплий душ.
6
Під час будь-якого виду масажу намагайтеся робити те погладжування, то навантаження. Для посилення позитивної дії при проведенні масажу користуйтеся кремами з додаванням трав і ефірними маслами. Найбільш дієвими з них вважаються масло грейпфрута, апельсина, лимона, м'яти, ромашки, хвоща. Завдавши масло на область живота, продовжуйте масаж, поки воно повністю не вбереться в шкіру. Такий сеанс може зайняти до 30 хвилин.