Як проходить організація виставки - ярмарки.

Для організації виставки-ярмарку вам знадобляться певні грошові кошти на оренду ділянки землі або приміщення. Крім того, послідують витрати на рекламу, без якої потрібну кількість учасників зібрати дуже складно. Але, залучаючи державні структури, ці витрати можна істотно скоротити.
Інструкція
1
Найголовніше в організації виставки-ярмарку - докладний план заходу. Він буде потрібен і для звернення за дозволом до державних органів і під час пошуку спонсорів. Зробіть його в програмі Power Point, як можна більш барвисто розписавши переваги вашої ярмарки перед іншими. А так же вказавши, яку вигоду можуть отримати спонсори і влади.
2
Склавши план і приблизний бюджет, відправляйтеся в управу району, де буде проходити захід. Заздалегідь підготуйте і передайте секретарю лист на ім'я голови і чекайте, коли вас запросять. Швидше за все, потрібну резолюцію ви отримаєте без особливих проблем. Державні органи зацікавлені в акціях, спрямованих на широке коло людей. Особливо якщо вони проводяться під час празнования дня міста чи округу.
3
Разом з роздільною здатністю просіть у муніципалітету підтримки. В їхніх силах безкоштовно виділити приміщення або ділянку землі. І вони підуть на це, якщо в плані з описом майбутнього заходу ви заплануєте не тільки продаж товарів, а й лотереї та конкурси для відвідувачів. Управу навіть можна зробити одним з організаторів заходу, висловивши їм подяку на рекламних плакатах і в засобах масової інформації. Для вас це труднощів не складе, рекламу все одно доведеться розміщувати і дописати пару зайвих рядків зовсім не складно. А от можновладці за допомогою цих статей можуть потім відзвітувати перед контролюючими органами про виконану роботу. По-друге, чиновники можуть запросити торгові точки брати участь у виставці-ярмарку. І навряд чи якась організація їм відмовить.
4
Виготовте рекламні матеріали - оголошення, плакати, банери. Якщо захід невелике, повідомте жителів навколишніх будинків. Якщо планується масова виставка-ярмарок - замовте на рекламу на телебаченні та радіо. Місцеві телеканали, знову ж за підтримки влади, можуть дати інформацію про акцію безкоштовно.
5
Щоб залучити компанії для участі у виставці-ярмарку, розмістіть модулі в профільних виданнях. Зробіть це не пізніше ніж за три місяці до заходу. Це дозволить усім зацікавленим в участі торговим і виробничим фірмам своєчасно зв'язатися з вами для уточнення деталей і укладання угод.