Як поставити касу.

Будь касовий апарат в обов'язковому порядку перед установкою необхідно реєструвати в податковій службі. Після цього касовий апарат буде включений Державного реєстру, що дає можливість безперешкодно поставити касу .
Вам знадобиться
  • - касовий апарат;
  • - документи для реєстрації каси.
Інструкція
1
Перед тим, як починати процес, що передує установці касового апарату, переконайтеся, що згідно із законодавством такий апарат вам дійсно необхідний в процесі діяльності. Щоб дізнатися повний список тих видів діяльності, при яких немає потреби в установці касового апарату, прочитайте закон «Про застосування контрольно-касової техніки при здійсненні готівкових грошових розрахунків і (або) розрахунків з використанням платіжних карт» (ст.2). Без каси можуть працювати і ті підприємці, які щомісяця сплачують єдиний податок.
2
Купуйте касовий апарат і, не гаючи часу, зверніться до податкової інспекції, де ви або ваша фірма стоїть на обліку. Там вам повідомлять, які саме документи необхідно надати для реєстрації каси. До цього переліку увійдуть як документи, що стосуються підприємця та його діяльності, так і відомості безпосередньо про ваш касовому апараті. Докладний перелік ви можете отримати у співробітників податкової.
3
Після того як ви здасте весь пакет потрібних документів, вам призначать час фіскалізації каси в податковій інспекції. Цей час дається, для того щоб майстер з Центру технічного обслуговування заповнив усі реквізити чека, опломбував касовий апарат і справив інші необхідні дії під контролем податкового інспектора.
4
Після того як ваш касовий апарат був зареєстрований в податковій інспекції, його внесуть до Державного реєстру контрольно-касової техніки. В цей реєстр обов'язково записуються реквізити касового апарату, які він друкує на чеку, інформація про моделі касового апарата та інші дані. Всі ці дії займають близько п'яти робочих днів. Після цього терміну встановлюйте касовий апарат у вашому офісі або магазині і спокійно з ним працюйте.