Як налагодити швейну машину.

Очевидна перевага в наявності швейної машини полягає в можливості самостійно втілювати в життя задумки щодо створення одягу, ремонтувати і змінювати речі, не вдаючись до дорогих послуг ательє. І дуже приємно потім усвідомлювати, що все незвичайні рішення ви втілили самостійно своїми руками. Але, як і будь-який механізм, швейна машина вимагає певних дій по її налагодженню, для забезпечення правильної роботи.
Вам знадобиться
  • Інструкція по налагодженні швейної машини.
Інструкція
1
Розглянемо, як налаштувати швейну машину на прикладі наладки її окремих узлов.У кожної машини є механізм, який дозволяє намотувати нитки з котушки на шпульку, цей процес автоматизований і більше ніж потрібно ви не намотаєте .
2
Простежте за натягом пружини, яка підтискає нитка, вона повинна бути накручена таким чином, щоб ковпачок в піднятому стані перешкоджав розкручуванню нитки, поки вам не знадобиться різко потягнути її вгору. Пропускається верхня нитка, через кілька вушок і регулятор натягу, а потім через отвір нітепрітягівающего важеля і в вушко голки.
3
Налаштуйте натяг нитки, адже строчка тоді буде рівною і красивою, коли робочі нитки переплітаються в глибині матеріалу. Щоб строчка була красивою, з допомогою механізму на передній панелі налаштуйте натяг верхньої нитки, а нижню нитку відрегулюйте за допомогою підлаштування гвинта. Сучасні машинки дозволяють регулювати цей параметр в автоматичному режимі, враховуючи тип тканини і вид шва.
4
Верхня нитка легко натягується підкручуванням гвинта, який стискає тарелкоподобние шайби, потрібно взяти відрізок тканини, прошити його і визначити, на якій стороні тканини вузлики видно більше. Красивий і вірно виконаний стежок не бачимо ні з одного боку.
5
За візуальним оглядом та навпомацки визначте, як виконати подальшу наладку швейної машини, якщо вузлики з'явилися знизу тканини, значить, натяг нитки потрібно збільшити. Вузлики з'являться зверху тканини, коли натяг нитки буде дуже сильним, а коли шлюб шва проявився і зверху і знизу на тканини, це говорить про слабкий натягу обох ниток.
6
Відрегулюйте тиск лапки, це виконується за допомогою пружини або в нових машинках - автоматично. Дуже сильний тиск лапки веде до того, що зшиваються, верстви зміщуються, а слабке не утримує матеріал і правильність шва порушується.
Зверніть увагу
Якщо вам не вдається самостійно налагодити машинку, визначте можливі причини несправності, адже якщо вона поламалася, то зажадає більш серйозного втручання.
Корисна порада
Уважно вивчіть функції швейної машини, можливо, ваша модель налаштовується автоматично.
Гори немитого посуду, плутанина в шафах, порожній холодильник: подібні неприємності можуть трапитися навіть з гарною господинею. Неправильна організація домашньої роботи може привести до завалів та безладу. Досить правильно організувати побут, щоб навколо завжди панували чистота і затишок.
Вам знадобиться
  • - блокнот для планування;
  • - побутова техніка.
Інструкція
1
Розподіліть домашні обов'язки між членами родини. Намагайтеся не нав'язувати певну роботу близьким, оскільки стереотип про те, що весь побут повинен лежати на жіночих плечах, як і раніше сильно зміцнився. Привчайте домашніх до деяких справах м'яко і поступово. Виховуйте дітей саме в такому ключі, що не намагаючись виконувати за них те, що вони в змозі робити самі. Прибирання в кімнаті, миття взуття, завантаження речей в пральну машину, поливка квітів - з цими нескладними обов'язками здатний впоратися навіть малюк. Зробіть так, щоб ці речі увійшли у дитини в звичку.
2
Подумайте про те, які обов'язки ви зможете довірити чоловікові. Постарайтеся не показувати, що ви в змозі зробити важку роботу. Підйом вантажів, електрика, сантехніка: подібними речами доцільно займатися саме чоловікові. Якщо ваш чоловік не розбирається в даних сферах, то попросіть його подбати про залучення відповідних фахівців.
3
Приділяйте щодня 15-20 хвилин певному виду роботи по дому. Наприклад, цього часу цілком достатньо, щоб пропилососити в квартирі або відмити ванну. У підсумку ви не допустите того, щоб у будинку стало брудно. Раз на тиждень влаштовуйте більш масштабне прибирання.
4
Заведіть спеціальний блокнот для домашнього планування. Записуйте в нього майбутні покупки, здійснювані витрати, невідкладні домашні справи, меню на тиждень вперед. Таке планування допоможе вам не тільки уникнути зайвих витрат, але і завжди мати в домі все необхідне.
5
Якщо дозволяє бюджет, залучайте домробітниць або фахівців на наймасштабніші види робіт. Наприклад, представник клінінгової компанії впорається з миттям вікон або чищенням килимів набагато швидше і ефективніше, ніж ви.
6
Тримайте під рукою корисну інформацію на всі випадки життя. Телефони сервісних служб і рятувальників, контакти слюсарів та електриків, рецепти страв на швидку руку і способи виведення плям з одягу - подібні дрібниці допоможуть зробити ваш побут простим і налагодженим.
Корисна порада
Обзаведіться сучасною побутовою технікою. Багато прилади здатні істотно полегшити побут.